Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek a gondolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek a gondolatok normálisak férfiként?

Figyelt kérdés

Most lett vége egy hosszú kapcsolatomnak, 4 év volt. Már arra készültem, hogy megkérem a párom kezét, de kiderült, hogy már majdnem két éve megcsalt, és annyi tisztesség sem volt benne, hogy ezt elmondja és emberek módjára elköszönjünk egymástól. Eléggé fájt a dolog, mert én tényleg nagyon szerettem őt, ő pedig csak kihasználta, hogy igyekszem mindent megadni neki.

Ma ügyfélfogadási időben bejött hozzánk egy várandós nő elintézni a dolgait, mindegy is. Annyira kedves kisugárzása volt, mosolygott, tisztelettel beszélt velem, nagyon magabiztos volt, egy egyszerű de nagyon csinos ruha volt rajta amiben jól látszott a pocakja. Boldogan simogatta, látszott rajta, hogy örül a babának, és egyértelműen házas, mivel a neve is xy-né volt, valamit gyűrűje is volt. Végig azon ábrándoztam, hogy remélem a férje esténként megmasszírozza a lábát, kedveskedik neki teával, vagy bármivel amit szeret, hogy biztosan jó anyuka lesz, vagy ha már van másik gyermeke, biztosan az. Elképzeltem ahogy ugyan ezzel a mosollyal tolja a babakocsit, vagy a kezében a babával sétál és próbálja elaltatni. És arra gondoltam, hogy lennék a férje helyében, hogy egy ilyen feleségem legyen. Én is minden jóval gondoskodnék róla, ő is rólam, együtt várnánk boldogan babát. Lehet a szakítás miatt most megszállt valami romantika iránti vágy, vagy nem tudom, de nagyon megleptek a saját gondolataim… Szerintetek ez 26 évesen normális?😅



2022. aug. 30. 12:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%

#9

És az, hogy milyenek a nők, hogy függ össze azzal, hogy a legtöbb férfinak alacsony az EQ-ja? A nők között is sok az érzelmi analfabéta, semmi nem állította az ellenkezőjét, én arra céloztam, hogy ritkán hallani férfitól ilyen megnyilvánulást, mint amit a kérdező írt. És vedd be a napi xanaxodat, mielőtt alpári stílusban kommentelsz.

2022. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Igen, ez normális, és elárulja rólad, hogy nagyon normális pasi lehetsz te magad is.

El fogod ezt érni, hidd el, kapkodni szoktak az ilyen érzelmes és intelligens férfiakért. Az is teljesen rendben van, hogy ennyi idős vagy, látszik, hogy céltudatosan állsz a jövődhöz.

Több ilyen férfi kéne.

2022. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi rossz, kifejezetten pozitiv es csaladcentrikus gondolatok ezen. A tulzott naivitast keruld el, az lehet a legfobb buktato. A cel lehet ez, de ne vetitsd ra a masikra. Hagyd, hogy a helyzet evolvalodjon ebbe az iranyba kettotok erofeszitesekent es akkor nem lesz semmi baj.
2022. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
11. A te, férfiakkal kapcsolatás állításod hogyan függ össze a kérdéssel, hm? Itt van egy férfi, akit csúnyán átkúrt egy nő, erre te jössz azzal, hogy a legtöbb férfinek nulla az EQ-ja. Hát ez aztán k...ra előre viszi a kérdezőt! Hogy a f..ba jön ide, már ne haragudj?
2022. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

10-es,azt elhiszem hogy megkergült a párod, de 30 évesen

biztosan nem kapuzárási pánik,maximum arra hasonlító tüneteket

produkál.. :-)

Ez inkább 45-50 éves korban jellemző.

Egyébként sajnálom hogy ilyen bizonytalan a kapcsolatotokat

illetően, ez nem eshet túl jól,az biztos.

Nagyon sok ismerősnél látom a fiataloknál ezt az elköteleződési

pánikot, pedig ti si nagyon ott vagytok korban, hogy aktuális

lenne bőven a család tervezés.De inkább jól gondolja át a párod

is,minthogy aztán kényszernek élje meg a gyerekvállalást.

Persze nem könnyű ezt a másik félnek kivárnia...

2022. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

15: köszi a pozitív gondolatokat. :)

Nyilván ennél összetettebb az elmúlt 5 évünk, volt amikor ő nem viselkedett úgy ahogy kellett volna, de kitartottam és fordítva is. Mindketten hibáztunk sok mindenben, nem is az fáj most, hogy most rögtön nem lenne összekalapálva egy gyerek.. hanem hogy a jövőbeni reménye is elveszni látszik ennek..

Én mondtam neki, hogy legyen szünet ha szeretné, nyitott vagyok a nyitott kapcsolatra is, ha még élni akar kicsit, mielőtt bevállalna egy gyereket, ha közös az út, közös a cél, egy csapat vagyunk és úgy van megírva, akkor bármi történik is együtt leszünk a végén.


Valahol jó, hogy kiborult a bili és elkezdtünk végre ténylegesen őszintén kommunikálni, mert lehet így tiszta lappal tényleg egy következő szintre helyezhető a dolog, persze csak ha akarja.


De valahol rossz is, mert lehet nem ezt hozza a jövő és utólag már hiába sírok, hogy időben kellett volna kicsit többet tennem. Csak hát rohadt makacs típus, én is sokat tűrtem egész gyerekkoromtól fogva és nyilván közben én is meghúztam sokszor a határt, hogy nem darálom be magam jobban.

Így is sokkal jobban megtettem mint szabadott volna, valószínűleg azért is hitte el, hogy bármit megtehet velem.


Életem legrosszabb 2 hetén vagyok túl, most a héten csak lebegek a semmiben, szabadesésben, aztán majd kiderül mit szeretne.

2022. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16-os. Ez egy nagyon elcseszett kapcsolatnak tunik. Gyereket csak akkor vallalj, ha egyedul is kepes vagy felnevelni, mert az apja le fog lepni, ebben biztos lehetsz. 5 ev nagyon sok ido, ennek mar hamarabb ki kellett volna buknia, hogy ekkora problemak vannak az elkotelezodessel es a felelessogvallalassal. A valasztol fuggetlenul en mar nem aldoznek tovabbi idot es energiat megmenteni a semmit. A hatarok meghuzasa pedig fontos. Meg lehet jo kapcsolatod, ne add fel.
2022. aug. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom… még ha azt írtad volna, hogy arra gondoltál, hogy de megdugnád, azt még megérteném, némelyik terhes csaj tényleg dugnivaló… de ez a nyál amit itt levertél… mi a fasz köze van ehhez a nődnek? Valószínű nem voltál számára kielégítő ezért félredugott, na és, ezen nem kell ennyit picsogni, nem vagy te pasi…
2022. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Semmit ne sajnálj,ennél többet nem igazán tudtál volna tenni.

Inkább boruljon az egész,minthogy még elveszíts 4 évet az életedből,

ha nem is igazán szeret.Tudom bonyolult dolog egy kapcsolat mindig,

de szerintem minden hosszútávú kapcsolatnak az alapja, az hogy

rajongj a másikért,ragaszkodj hozzá..Ha ez már 4 év után nehézkes,

mi lesz később? Én mindig olyan kapcsolatot kerestem,

amiben azt éreztem hogy én vagyok a legfontosabb neki az életben,

és mondhatom be is vált, 29 év után,talán kijelenthetem. :-)

2022. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#14 úgy jön ide, hogy szépen nyilvánult meg és megjegyeztem, hogy milyen ritka az ilyen. De te mit foglalkozol az én kommentemmel? Moderátornak képzeled magad?
2022. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!