Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez? normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? normális ha a páromnak más nő is tetszik?? És túlzottan jófej kedves (jelenleg evvel a személlyel)

Figyelt kérdés
2022. szept. 2. 19:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%

Igen, normális.


Persze bunkóság, ha úgy flörtöl vele, hogy még te is tudsz róla...

2022. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Normális, ha más nő is tetszik még akkor is, ha van párkapcsolatod. Nem arról szól egy párkapcsolat, hogy soha nem nézel még csak rá másra sem és még csak arra sem gondolhatsz, hogy csinos vagy helyes az illető.


De az, hogy a továbbiakban mi történik és mi mennyire normális már az adott eset válogatja. Miben nyilván meg, hogy túlzottan az? Munkatársa? Sok időt tölt vele? Írogat neki akkor is amikor veled van? Mióta vagytok együtt? Elég hiányosak az információk. De az már nyilván nem a normális kategória, ha flörtölget is vele.

2022. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%

Igen, az, hogy tetszik az normális.


Az, hogy túlzottan kedves...lehet h te képzelsz bele többet mint amennyi a valóság.

2022. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván párodnak van szeme,látja hogy csinos e egy lány vagy sem, attól rá nézhet más lányra mert együtt vagytok. Viszont ha flörtöl vele,meg ezt a csaj tudtára adja hogy tetszik neki,az màr kevésbé elviselhető kategória!
2022. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg gáz. Nem jó az ilyen "Ahányat lát, annyit szeret" nemgondolkodás.
2022. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Munkatársa igen de előttem nézegeti olyan aranyosan koszonget neki mindennap de velem pl nem ilyen normális.meg igy szimplán mondja neki hogy te mar biztos mindent kiprobaltal tuti csináltad már hármasban is mert ezt látom rajtad h ilyen vagy meg stb stb...na azert szerintem ez kicsit fura hogy más nő magánélete a téma :/
2022. szept. 2. 20:22
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

#6


Na ez már gáz!

Közölted már vele,hogy ez neked nem tetszik? Sőt..ez egyenesene lealacsonyító a te személyeddel szemben amit tesz.

Te melletted megnézi?! Ilyem utalásokat tesz neki?! Ez kiábrándító.


Helyedben számomkérném mi ez a stílus,főleg a te jelenlétedben!

Hátad mögött se jobb,de arról legalább nem tudsz.


Na meg a leggázabb ,ha veled nem ilyen aranyos kedves. Akkor ott vmi baj van

2022. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

#6


Igen, sajnos ez már túlmegy azon ami normálisnak mondható.


A köztetek lévő vonzalom és szexuális együttlétek rendben vannak? Nem romlott vagy csökkent érezhetően?


Mert a leírtak alapján kicsit olyan ,mintha az a nő jobban érdekelné őt, mint téged.

2022. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
téged = te
2022. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nálunk minden rendben úgy egyuttlettel kapcsolatban és igen szóvá tettem neki és azt mondta ő úgy köszön ahogy akar azt mond amig akar és erről nem nyit vitát és ki röhög hogy én "féltékeny " vagyok már megint...és evvel lezárta magyarul én vagyok a szar amiért ezt szóvá teszem.de mindig is ez volt nálunk mindig mindenben én voltam a rossz nem mondhatok semmit én csak egy féltékeny vagyok na meg persze mindenféle szar... Nemtudom mit csináljak de mindennap igy munkába menni ...teljes mértékben a "női " megérzésem azt súgja mintha ő belehabarodott volna teljesen az az érzés van bennem..:(
2022. szept. 3. 08:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!