Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy csalódást okoztam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy csalódást okoztam az édesapámnak? 19F

Figyelt kérdés
Minden apa vágya, hogy ilyen korban a fiú már nagy nőcsábász legyen, hogy legyen sikerese a lányoknál. Nos, én nem vagyok. Semmi sem tudott összejönni, az ég adta világon semmi. Én ebbe már beletörődtem egy éve és azóta nem is teszek semmi az ügy érdekében. És ez meg is látszik rajtam, úgy értem, tök nyílvánvaló hogy nem csajozok. És tegnap volt egy beszélgetésünk apával a dologról hogy akkor most hogy is van ez, de én lezártam a témát. Utána, amikor fürödni mentem, hallottam hogy apa... Sír. :( Nem volt otthon senki más, csak mi. Hozzáteszem, van egy testvérem aki már 17 éves korában mindent csinált, apa meg már 16 éves korában. Elképzelhető, hogy ENNYIRE nagy fájdalmat okoztam apámnak?
2010. szept. 25. 09:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Legalább tudsz beszélni apáddal erről.
2010. szept. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Sír? Egy férfi? Ezért?

Valami más baja van. Ilyenért nem sír senki.

Talán eszébe jutott egy szerelmi csalódása. Az apák csak temetésen sírnak, vagy szerelemből. Esetleg beteg kisgyerek miatt,

Anyád jól van?

2010. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az élet igazságtalansága, hogy az értelmes embereknek nem sikerül semmi. Kár, de a kérdésre válaszolok.

Szerintem egy szülőnek az a legnagyobb fájdalom, ha látja, hogy a gyereke nem boldog. Szerintem nem csalódott benned, egyszerűen csak lehet, hogy önmagát hibáztatja ezért. ( Az is megfordult a fejemben, hogy lehet, hogy úgy gondolja, hogy talán nem is a lányok érdekelnek, de nem tartom valószínűnek.)

2010. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
asziszi bizi vagy, és ő tehet róla...
2010. szept. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

Nem is tudom melyikőtök a nagyobb idióta. Te h 19 évesen már olyan öregnek érzed magad, hogy már nincs esély, feladod, kész, ennyi volt, vagy apád, h emiatt szégyell.


Figy, én biszex vok és tudja faterom, hogy voltam már fiúval. Mégse szégyell, se nem sírdogál a sarokban. Pedig neki lenne oka rá. Egy apa pedig nem azt szeretné, hogy a fia legyen nőcsábász, hanem hogy jól érezze magát, legyen boldog, és meg tudja valósítani önmagát. Nem azt, hogy 19 évesen már a 20. csaját nyúzza. Ha tőled mégis ezt várja apád, sz@rd le, mert az nem igazi apa, önző dög, hogy a saját érdekeit nézi, legyen mire büszkének lennie, nem pedig a te érdeked az első neki.


17/F

2010. szept. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Apám mindig arra tanított, hogy a sírás abszolút nem szégyen, ha nem lát téged senki. A sírás jó dolog, hogy kiadjuk érzéseink. Aki meg magában tartja, elnyomja az érzéseit akár fiú akár lány, ritka ostoba...


9:25


Őszintén szólva, nem elképzelhetetlen hogy "magát is hibáztatja". Ugyanis apától nem kaptam a hosszú évek során apai törődést. Nehogy azt hidjétek, hogy olyan hű de jó a kapcsolat köztünk. Javarészt édesanyám nevelt engem és nem részesültem az apai nevelésben... És gondolom tudjátok, hogy vannak bizonyos dolgok, amiket CSAK egy apa tud megtanítani... Nos, ez nem történt meg. Tudom, hogy ez nem mentség nekem, de úgy érzem, így nagy hátránnyal indulok az életben... És érzem, hogy "hiányoznak" ezek a dolgok, amiket apa nem adott meg. (Gondolok itt akár a férfiasságra is.)

2010. szept. 25. 09:49
 7/18 anonim ***** válasza:

Hehehe nekem sincs barátnm, 21 FFI. És hát nem is voltak kapcsolataim sem...


Szóval adjam fel? És sopánkodjak utána? Megtehetném, mert túl sok rossz dolog történt az életemben, és úgy gondolom nekem is megjár és tőlem is megjár másnak a szeretet a szerelem a babúsgatás stb...



Lehet, hogy szappanoperát nézet és ott sírt egy ffi szereplő.

Egyébként kérdezd meg tőle mi a probléma!

2010. szept. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Egyrészt 19 évesen még ráérsz-bőven.

És ha ilyen apád van aki emiatt sír (!???) az nem szeret téged valami nagyon akkor. Amikor még ráérsz, azt mondja, nyomd fiam, akkor ő egy, na jó, nem mondok semmit az apádra, aki emiatt sír.

Ne bánkódj. Nem veled van a baj, hanem a faterod egy kicsit túl szexfüggő.

2010. szept. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mindketten lököttek vagytok. Te meg ne csodálkozz, ilyen hozzáállással nem is lesz vagy valami legalja csajt kapsz ki (hiányos fogazatú cigót).
2010. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Apád ezért sír. Mert nem volt veled, amikor kellett volna.Ennek semmi köze a te nőügyeidhez. Most bánja, amit elmulasztott. Hadd sírjon, jót tesz neki.

egyébként csak tanított valamire, mint pl. sírás, mikor egyedül vagyunk.

2010. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!