Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy csalódást okoztam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy csalódást okoztam az édesapámnak? 19F

Figyelt kérdés
Minden apa vágya, hogy ilyen korban a fiú már nagy nőcsábász legyen, hogy legyen sikerese a lányoknál. Nos, én nem vagyok. Semmi sem tudott összejönni, az ég adta világon semmi. Én ebbe már beletörődtem egy éve és azóta nem is teszek semmi az ügy érdekében. És ez meg is látszik rajtam, úgy értem, tök nyílvánvaló hogy nem csajozok. És tegnap volt egy beszélgetésünk apával a dologról hogy akkor most hogy is van ez, de én lezártam a témát. Utána, amikor fürödni mentem, hallottam hogy apa... Sír. :( Nem volt otthon senki más, csak mi. Hozzáteszem, van egy testvérem aki már 17 éves korában mindent csinált, apa meg már 16 éves korában. Elképzelhető, hogy ENNYIRE nagy fájdalmat okoztam apámnak?
2010. szept. 25. 09:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
nem akkor kezdett sírni, mikor nem volt nőd, hanem mikor: "én lezártam a témát." azért sír, mert nem beszélgettél vele, és azt hiszi, azért, mert késő most jönnie apának. Nyugtasd meg, beszélgess vele, mondd el, hoyg 60 éves korodban is ő lesz az apád.
2010. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abban nincs semmi kínos, ha egy férfi sír. Ő is ember, vannak érzései, amiket minden ember másként él meg.
2010. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

10:44


Sajnos nem elképzelhetetlen, hogy apa tényleg szexfüggő. :( Anyától is elvált példáúl és szinte minden második nap egy csinos, fiatal nővel éjszakázik... (A nőért hagyta ott anyát, akinek ráadásúl még gyerekei is vannak előző házasságából...) Apa mindig mondogatja hogy azok a gyerekek semmit nem jelentenek neki, de... Mi van akkor, ha őket jobban szereti mint Engem meg a testvérem? :,(

2010. szept. 25. 13:41
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha búzának hisz akkor lehet, hogy azért sír. Menjetek el sörözni és/vagy csajozni együtt, akkor apának érezheti magát és tud tanítani erre arra, biztos örülne neki!
2010. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is furcsállják szüleim,hogy egyáltalán nem foglalkozok a nőkkel.Jó időre elég volt belőle.Tudják,hogy volt kapcsolatom,de anyám néha még most is feszegeti a témát,hogy homokos vagyok-e...Pedig egyszerűen csak nem vagyok társas tipus,de senki nem ért meg,mert mindenki azt gondolja,hogy iylen idős korban az a helyes,ha végigb@szod a fél országot.19/F
2010. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha tényleg el tudtok beszélgetni ilyen dolgokról, akkor elmagyarázhatod neki ugyanezt, amit érzel. Szerintem mondd el neki, hogy nem akarod az ő példáját követni, és most elvesztetted az iránytűt, hogyan is kéne neked csinálni... Most a két szék között a pad alá estél, jó lenne, ha megértené, de mindenképpen szeretnél majd valamit... Csak egy kis idő kell... Én kb ilyeneket mondanék, ha lehetne ilyenről beszélnem...
2010. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is azért sírt, mert magát hibáztatja amiért kimaradt az életed nagy részéből.. De az is lehet, hogy teljesen más dolog miatt kezdett el sírni.
2010. szept. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

0:33


Beszélgettem édesapámmal tegnap a dologról. Megkérdeztem tőle, hogy miért sírt. Azt felelte, hogy borzalmas apának érzi magát, kudarcott vallott és elbukott mint apa. Én próbáltam nyugtatgatni hogy ez nem igaz, szó nincs róla... De nem hitt nekem és azóta is borzalmasan érzi magát. :( Késöbb mondtam neki, hogy valóban nem ártott volna, ha egy kicsit többett foglalkozik velem és amikor közeledtem felé sokszor nem kellett volna ellöknie magától. A bocsánatomért esedezett. Bocsánatott kért, hogy nem adta meg az apai szeretetett, nem nevelt férfias dolgokra. Azt mondta, nem gond hogy nem szeretnek a lányok, eljön az én időm is, nem kell elsietni a dolgokat. Belátta, nem az a fontos mikor kezd el csajozni az ember úgy igazán, rosszúl látta a dolgott hogy minnél elöbb kell elkezdeni és sietni kell a dologgal. Megigérte hogy a jövőben többett lesz velem, de nem tudom, betartja-e az igéretét. Én készen állok arra, hogy bepótoljuk az elmulasztott éveket, a kérdés csak az, hogy ő is képes lesz-e rá... :(

2010. szept. 26. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!