Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki valóban boldog a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki valóban boldog a kapcsolatában, azt egy cseppet sem bántja, hogy másnak “jobban megy”?

Figyelt kérdés

Értem úgy, hogy más párok utazgatnak, házat építenek és emiatt szomorú leszek, mert mi nem tehetjük meg.

Ha valóban boldog lennék a kapcsolatomban, nem érdekelnének más párok?

Mert maga a kapcsolatom rendben van, szeretem a páromat, de anyagiak terén nem vagyunk rendben.

Anyám azt mondta, ha valóban szeretném őt, akkor boldog lennék abban a helyzetben, ami van. Én meg többre vágyok, de VELE!


2022. szept. 3. 14:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én értelek,de ezt ne a kapcsolatra vetítsd ki,semmi köze hozzá. Majd idővel ti is megtehetitek, gondolom a közös életetek építésének az elején jártok. Soha ne hasonlítgasd máshokhoz magatokat,nincs 2 egyforma sors. Ilyen nehéz időkben amit most élünk különösen nehéz dolga van a fiatal pároknak hacsak nincs a seggük alá tolva minden. Anyudra ne hallgass,nem érti a problémádat.
2022. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen, az elején járunk.

24 évesek vagyunk, most jöttünk ki az egyetemről. De az is zavar, hogy 30-as emberekhez hasonlítom magunkat, pedig nekik 10 évvel több jutott a gyűjtögetésre. És nem tudom honnan ered ez a frusztrációm.

2022. szept. 3. 14:47
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Egyedül légy boldog, de te egyedül is boldogtalan lennél.

Ha több pénzt akarsz, irány külföld.

1-3 év, tanultok egy nyelvet és hajrá.

Ketten elég jól tudtok keresni és spórolni.

2022. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ui:

Néha menjetek el kikapcsolódni, azt pénz nélkül is lehet :)

2022. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi a lehető legboldogabbak vagyunk együtt, nagy a szerelem.


Tavaly sikerült saját házat venni, ami igencsak felújításra szorult. Igy ha van egy kis pénz, mi egyből a házra költjük, haladunk ahogy tudunk.


Én pont letojom, hogy másnak hogy megy. Tudom, hogy mi mennyit tettünk a közös jövőnkért, hogy mennyi munkánk van benne.

Nyilván én is szivesen nyaralgatnék, de tudom, hogy nekünk a ház fontosabb.

2022. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Na igen, de olyan végzettségünk van, amit nem tudnánk külföldön hasznosítani.

Persze, lehet takarítani, meg pincérkedni is, de az meg rabszolga munka. :S

Most lehet mondani, hogy aki nem dolgozik, ne is egyék...

2022. szept. 3. 14:50
 7/17 anonim ***** válasza:
22%

Te egyszerűen csak irigy vagy mások életére, ez egy attitüd. Elég szar tulajdonság!

Semmi köze a te boldogságodnak ahhoz, hogy mások hogy élnek.

2022. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy. 🤣 Nem azt akarom, hogy másnak szar legyen.
2022. szept. 3. 15:09
 9/17 A kérdező kommentje:
Szóval, ha vágyok olyasmire, amit más megtehet...akkor irigy vagyok. Jó tudni.
2022. szept. 3. 15:09
 10/17 anonim ***** válasza:
3%

Igen, itt vágyni valamite egyenlő irigység.

😂

2022. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!