Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki valóban boldog a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki valóban boldog a kapcsolatában, azt egy cseppet sem bántja, hogy másnak “jobban megy”?

Figyelt kérdés

Értem úgy, hogy más párok utazgatnak, házat építenek és emiatt szomorú leszek, mert mi nem tehetjük meg.

Ha valóban boldog lennék a kapcsolatomban, nem érdekelnének más párok?

Mert maga a kapcsolatom rendben van, szeretem a páromat, de anyagiak terén nem vagyunk rendben.

Anyám azt mondta, ha valóban szeretném őt, akkor boldog lennék abban a helyzetben, ami van. Én meg többre vágyok, de VELE!


2022. szept. 3. 14:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
24 vagy. Miből építkeznel? Türelmetlen vagy.
2022. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Türelem!! Most jöttetek ki az iskolából

Nem megy minden 1 nap

Nekik sem

2022. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Meg a másik, ami mérgez, az a social media.

Mostanában nézegettem Inez Hilda Papp videóit. Hát házat vettek, felújítanak, terhes a csaj, esküdni fognak, utazgatnak. És egy évvel idősebb nálam. Tudom, hogy gazdag családból származik ez a youtuber lány, de egy rakás nullának érzem magamat (a páromat nem), amiért mi meg ott tartunk, hogy anyukámékkal élünk egy külön lakrészben és van kb 500.000 megtakarításunk közösen.

2022. szept. 3. 16:09
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne nézegesd ezeket a videókat, meg a többi ilyen magamutogató majmot. Megértem, hogy el vagy keseredve, nagyon irritálóak ezek az óriási életszínvonalbeli különbségek. A te korodban én is kilátástalannak láttam az életemet, mellesleg az is volt. Aztán a későbbi férjemmel igyekeztünk abból a kevésből, amink volt, a legjobbat kihozni. Nincs értelme olyan után vágyakozni, amit nem érhetünk el, ez megkeseríti az életünket. Ti még az elején vagytok, később majd jobb lesz.

N

2022. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a kapcsolat miatt van. Magyar szokas hogy az ember azt nezi mi van a masiknak es a masik mire vitte.

Vedd azt is figyelembe hogy mindenki mas csaladbol jott mas lehetosegekkel mas az barati es ismerettsegi kore.

Lehet nem nyugtat meg de mikor en voltam 24 eves akkor komoly parkapcsolatom sem volt, anyemeknal laktam, szar munkam volt aminel a fizetes es a munka mennyisege valtozo volt es inkabb kevesebb volt mint amire szamitottam.

Most 32 leszek, 2 eve vettunk egy kis hazat hitelre, van 2 autonk ami tehermentes, van annyi sporolt penzunk amibol tudnank venni meg egy autot vadonat ujonnan.

Van akinek szarabbul megy es vannak akiknek ennel sokkal jobban. A velem egyidos ismeroseim kozt alig van olyan akinek 24-15 evesen haza volt. A legtobb inkabb 30 korul volt mikor hazat vett vagy epitett, orokolt es vett fel CSOK-ot, Babavarot meg mindent igenybe vett amit csak lehetett.


A socialmedia mindig a jo dolgokat mutatja. Vannak ismeroseim akik nyaralos kepet tesznek fel, de kozben alberletben laknak, busszal jarnak es egy vasuk nincs.

A youtuberek is csak a jo dolgokat osztjak meg, neha bedobnak egy szomoru tortenetet hogy legyen nezettseg de biztos hogy ez az Inez lannyal is tortennek rossz dolgok csak nem beszel rola a videoiban. Ne nezd a videoit mert ebbol van bevetele hogy van X ezer feliratkozja, a cegek adnak neki penzt a reklamert de ha csak 500 feliratkozoja lenne es alig neznek ot akkor egy ceg sem fizetne hogy mutassa be a temekaiket a vieoban.

2022. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Igaz, én is nézhetném a jó dolgokat. Mindkettőnk szerzett stabil munkát, mindkettőnknek van autója (amiket igaz, kaptunk) és mindkettőnknek van diplomája.

Talán ha félre teszünk, 6-8 év múlva mi is leszünk “valahol”.

2022. szept. 3. 19:46
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nemcsak a kapcsolat boldogságától függ, hanem a te ízlésedtől, elvárásaidtól, vágyaidtól. Engem nem zavart soha, ha másnak jobban ment, mert én elégedett voltam azzal, ami nekem volt... pedig lehetett voplna több, de az én ízlésemnek megfelelt, ami volt (pl. buszos körutazás a környező országokban, évi 1 út vs. évi több drága tengerpartos).


Ha te szeretnél utazgatni, érthető, hogy frusztrál. De ez pont jólé fel tud spannolni sztem téged arra, hogy spórolj és hajts a munkában.

2022. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!