Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megjelölöm, visszaigazol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjelölöm, visszaigazol, eltűnök az ismerősei közül, majd ő jelöl meg. Ez mégis micsoda?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm, más-más városban dolgozunk, ritkán látjuk egymást, néha telefonon értekezünk (munkaidőben, munkahelyi dolgok kapcsán, amúgy férfi vagyok). Egyszer az egyik közösségi oldalon megjelöltem, vissza is jelölt. Aztán később azt láttam, hogy lehetséges ismerősként dobja fel őt az oldal, és mikor megnéztem az adatlapját, nem voltunk ismerősök. Hagytam az egészet, de a múltkor még jobban meglepődtem, hogy ő jelölt meg engem, de visszaigazoltam. Az igazság az, hogy tetszik nekem az illető, csak nem tudom, mi legyen. Egyébként annyit tudok, hogy egyedülálló, és vannak olyan dolgok, amikről fogalmam sincs, hogy ezek most a tetszésének lehetnek-e a jelei (pl. egyszer elpirult, privátban esetleg le tudom írni részletesebben is annak, akit ez érdekel). Nem tudom, kezdeményezzek-e nála, és ha igen, hogyan. Számomra nagyon furcsa ez az egész, nem látom át a dolog logikáját, és nem is igazán tudom, hogy lenne-e esélyem nála.

2022. szept. 3. 20:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

19-es Lyukra futni nem szégyen, ha nem próbálkozol sosem lesz siker!

Jó értem, a kolléganővel tulajdonképpen semmi kontaktod sincs, tovább vivendő beszélgetés sem, ha véletlenül te veszed fel a telefont, és még csak nincs is közös témátok, így teljesen érthető, hogy nincs miről beszélgetni.

Csak akkor felmerül, hogy mi érdekel benne a külsején kívül? Azzal, hogy teccessz, senkinél nem fogsz sikert elérni!

2022. szept. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
21-es: azzal nincs alapvetően baj szerintem, hogy megtetszett a külseje, meg mondjuk kedves, mosolygós, van kutyája, mittudomén, ezért szimpatikus, de csak álmodozik, tervezget, hogy ha így lenne vagy úgy lenne, akkor kettesben tudnánk maradni, meg hogy mi lenne az ideális, hogy kéne alakulnia mindennek, hogy spontán elinduljon köztük valami... tenni nem akar érte.
2022. szept. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
#22: Az a helyzet, hogy sosem volt túl sok önbizalmam, rendszerint meg is szívtam a közeledési kísérleteimet, így idővel egyre kevesebb lelkesedéssel vágtam bele az ilyesmibe. De ami talán még nagyobb gátlásokat állít bennem (nem csak vele szemben, hanem másokkal szemben is), az az a félelem, hogy mi lesz, ha bárki megtudja a titkaimat. Voltak, akik megtudták, és szépen lassan meg is szüntették velem a kapcsolatot. Nem nagyon merek megnyílni, nem igazán merek közel engedni magamhoz másokat, részben pont ezért. Állandóan ott motoszkál bennem, hogy megint ugyanaz lesz a vége, ha kinyílok, amúgy persze meg tudom érteni, ha valaki inkább "normális" embert akar.
2022. szept. 10. 20:26
 24/24 A kérdező kommentje:
#21: "Azzal, hogy teccessz, senkinél nem fogsz sikert elérni!" Ezt nyilván tudom, ennyire hülye még én sem vagyok. Egyébként nyilván ha neked megtetszik egy "ismeretlen", te sem nagyon tudsz másra alapozni, csak a külsejére, az alapján tudod eldönteni, hogy szeretnéd-e megismerni vagy sem. Feltételezem, ha mondjuk az utcán látsz valakit, akkor nem az ragad meg benne ismeretlenül is, hogy "biztosan jókat tudnánk beszélgetni a környezetvédelemről meg a monetáris politikáról". A fő gond az, hogy egyrészt folyamatosan jön az, hogy tetszik X vagy Y, másrészt viszont rögtön jön a gyomorgörcs, hogy el fog-e tudni fogadni, mert "problémás" vagyok. Így aztán sokszor megmaradok inkább csak a tervezgetések szintjén, a közeledési kísérleteim rendszerint kudarcot vallottak, soha nem is kellettem senkinek, nagy ritkán eljutottam ugyan egy-egy randiig, de aztán ennyi. Sokszor lepörgetem magamban a dolgokat, hogy oké, hogy eljutok valakivel odáig, hogy beszélgetünk, ismerkedünk, de mi lesz, ha jönnek a komolyabb témák, és el kell mondanom pl. azt, hogy pszichés beteg vagyok, vagy más olyan dolgokról kellene beszélnem, amiket szégyellek. Másnak valószínűleg öröm az ismerkedés, mert vadászösztön, meg hasonlók, nálam viszont leginkább a félelemmel és a gyomorgörccsel kapcsolódik össze, mert rögtön az jut eszembe, hogy előbb-utóbb úgyis kiderülne rólam minden, és félek kitárulkozni, mert az emberek nem tudnak mit kezdeni azzal, ha elmondom nekik a dolgaimat, és inkább eltűnnek az életemből.
2022. szept. 10. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!