Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a feleséged nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a feleséged nem lenne hajlandó dolgozni már lassan 2 hónapja?

Figyelt kérdés
Július végén is táppénzen volt egy hetet, azt még nem éreztük meg annyira. A múlt hónapban viszont teljes egészében táppénzen volt, ami már elég fájdalmas volt anyagi szempontból, mivel az alapbérének is csak a 70%át kapta, és semmilyen kiegészités sem ment rá. És még most sem szándékozik menni egy ideig, merthogy fegyelmit kapott, és már akkor megmondta, hogy minimum 2 hónapig ne számítsanak rá, hogy ő bemegy. Próbáltam már vele beszélni róla, hogy pénzileg mi járunk rosszabbul, de csak bevágja a hisztit, hogy hagyjam béken, mert ő beteg, azért nem megy.

2022. szept. 5. 09:01
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
7%
amúgy minek vagy vele? van még szex legalább?
2022. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
93%

Beszélgessetek erről, kommunikáció.

Lehet ő menne más helyre kevesebbet keresni hogy boldogabb legyen és az tartja vissza hogy majd te mit gondolsh. És most is a pénzen problemazol szoval jogos a felelem

2022. szept. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy jön ehhez a témához, de igen, van szex.
2022. szept. 5. 09:33
 14/57 anonim ***** válasza:
98%
Hát, valószínű, hogyha visszamegy, kirúgják ezek után...
2022. szept. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
9%

Nem Brüsszeli politikus véletlenül? Pont illik rá a leírás, jól keres végzettség bélkül és szancionál miközben nektek jobban fáj mint a cegnek aki valószinüleg már helyettesítette is valakivel. Várják,hogy visszamenjen és valami okkal elküldik. Táppénz alatt nem rughatják ki, azért azt tudja,hogy ha ilyen sokáig lesz távol akkor elküldik az orvosi bizottság elé,hogy felülvizsgálják a hosszú betegség okát illetve a leszázalékolás lehetőségét.

A munkáltatónak csupán 15nqpig fáj mert addig ő fizeti a dolgokat utána viszont az OEP, majd kapni fog egy papírt amit ki kell töltsetek.

A helyzet nem vicces...

2022. szept. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
77%
Én tőled válnék a helyében. Süt rolad, hogy elnézed, amiért nem olyan “értelmiségi”, mint te, aki tele van végzettséggel és biztos jól is keres.
2022. szept. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:

Ő is értelmiségi, mert tanító a végzettsége, csak mikor abban

dolgozott lóf@szt se keresett, kapott 140-150 ezreket. Most meg műkaszvezető és az 500 is meg szokott neki lenni- márha veszi a fárdatságot és dolgozik.

2022. szept. 5. 09:48
 18/57 anonim ***** válasza:
93%

Miért nem hagyod egy kicsit békén? Én tőled válnék el. Semmi együttérzés nincs benned. Fegyelmit kapott, az nem kis dolog, valószínű lelkileg nagyon megviseli, nem tud visszamenni. Gyomorgörcse lenne gondolom ha újra be kéne tennie a lábát arra a helyre. Nem vagyunk egyformák, van akit jobban megvisel az ilyen, inkább próbálj neki lelkileg talpra állni.

Tudod, nem minden a pénz. Ha nagyon rosszul érzi ott magát, inkább keressen máshol helyet, kevesebb pénzért.

Én biztos ezt mondanám a páromnak, de te gyökér vagy, nem értelmiségi.

Amúgy 100%, ha visszamegy akkor kirúgják. Így legalább kap táppénzt. Lehet több a táppénze ekkora bérnél, mint ha elmenne valahova dolgozni.

2022. szept. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
93%
Te dolgozol? Ha te is ennyit keresel, hogy nem tudtok félrerakni, hogy egy ilyen szituációban ne legyen gond? Nem fizetés nélkül van, csak táppénzen. Ha nem keresel ennyit, mert te az álmaid kergeted, akkor ne panaszkodj rá. Akkor valahol mind a ketten kivesztek a családi kasszából.
2022. szept. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:

Nem rúgják ki, mert van táppénzes papírja, nincsenek igazolatlan napjai. Meg a felettesével is beszéltem már.


Én dolgozom, igen, van egy kis félretett pénzünk is, de nem feltétlenül hisztizésre és munkakerülésre tettük félre.

2022. szept. 5. 10:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!