Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit kellene reagálni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akinek feltehetően tetszem, van benne vmi különleges, szóval mondjuk nekem is tetszik. Néha látom őt,a körülményeket elég bonyolult lenne leírni, így mondjuk az egyik buszon szoktam látni őt,nem rendszeresen ,csak párszor, szóval még csak azt sem mondanám, hogy látásból ismerjük egymást,mert erős túlzás lenne

Na ez a pasi mindig nagyon nagyon néz engem. Van rajta karikagyűrű és én is férjnél vagyok nem mellesleg, tehát evidens, hogy nem szólítjuj meg egymást.

Viszont a múltkor máshol jött velem szemben és rámköszönt félig mosolyogva mintha ismernénk egymást.

Én nem köszöntem vissza olyan hirtelen jött.


2022. szept. 14. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, jol tetted.
2022. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Olyan szépen meg tudják egyesek fogalmazni, hogy meg akarják csalni a férjüket, csak nem tudják, hogyan kezdjenek hozzá. :D
2022. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Kettő, az-az kettő lehetőséged van.

Ha meg akarsz maradni a férjednél, akkor ne csald meg!

Ha jobban tetszik az említett idegen, akkor először válj el a férjedtől!

Te döntesz, de vigyázz, mert mindennek ára van, így a tetteid felelősségét is vállalnod kell! 🤔

2022. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ööö.... oké.
2022. szept. 14. 19:55
 5/8 anonim válasza:
39%
Egyébként miért kéne egyáltalán bármit is reagálni ? Max köszönsz és ennyi. Ha meg rád megy megmondod, hogy bocsi de foglalt vagyok. Ha tudnád nekünk férfiaknak hányszor megtetszik egy lány úgy hogy esetleg van párunk de a jobbik fele mégse csinál semmit mert amíg a világ a világ addig milliónyi szexuális inger fog érni mindenkit a mindennapokban. Hűség nem vakság szokták mondani :D Persze nem azt mondom hogy sóvárogni és nyáladzani kell minden második jöttmentre de ha pl leszállok a buszról és előttem elmegy egy csinos lány ne adj isten szép formás feneke van akkor akarva akaratlanul megnézem és konstatálom hogy hmm nem rossz. De ennyi. Bár régen nekem még emiatt is bűntudatom volt mikor volt párom és megnéztem más lányokat szóval mondjuk el nem tudnám képzelni magam megcsalni valaki kb belehalnék a bűntudatba meg abba hogy el kell mondjam valakinek hogy mit tettem. Nem azt mondom hogy te megcsalni akarod csak ha már a kolléga felhozta..
2022. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
#2 👌👌👌
2022. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elég dolgod?
2022. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Mit kellene reagalni?


Mondjuk ferjezett nokent, ne incselkedj nos ferfiakkal.

2022. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!