Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves fiú vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves fiú vagyok és még nem volt barátnőm, ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Mindig csak elutasítást kaptam, már egy kicsit belefáradtam az egészbe. Valamiért én nem vagyok szerethető, vagy érdekes, nem tudom.

Azon döbbenek le sokszor hogy azok a fiúk akik látszólag eléggé bekepzeltnek tűnnek, lányokat semmibe veszik ő nekik állandóan van párjuk. Én meg szerintem normálisan közeledek a lányok felé, nem avgyok elszállva magamtól még is bunkón elutasítanak.

Gondolom a lányok egyből leveszik hogy nincs semmi tapasztalaom, így még nehezebb már ebben a korban.


2022. szept. 17. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, normális, illetve ha nem lenne az, akkor se tudnád megváltoztatni a múltat hogy legyen barátnőd, próbálkozni kell, aztán remélhetőleg összejön :D
2022. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Normális, de szar egy ügy.

Jó esetben már a középiskolában elkezdenek alakulni a dolgok.

Ha csak páran utasítottak vissza, akkor fogd fel úgy hogy nem volt szerencséd, majd összejön.

Ha sokan utasítottak vissza, akkor

a) szarul nézel ki, nem tetszel a lányoknak

b) átlag alatti kommunikációs készségeid vannak

2022. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi: 40 vagyok, 0 barátnőm volt, tehát nem késtél el semmiről sem.
2022. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akik bunkóan elutasítanak, azokat ne sajnáld. Majd lez, aki örül neked és megbecsül. A jóra érdemes várni.
2022. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Normális. Van egy rossz hírem: nem vagy szép. Tehát muszáj mással kompenzálnod a szépséged hiányát: jó kommunikáció, érdekes hobbi, pénz stb.
2022. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

...de főleg pénz (gondolom), én pl hiába vagyok beszédes, és van egy átlagostól eltérő (bár nem túl különleges) hobbim is, valahogy nem érzem azt, hogy a nők örömmel vennék a közeledésem, főleg hogy ezek csak akkor derülnek ki, ha lehetőséget adtak a beszélgetésre

2022. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is pont akkor lett.
2022. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!