Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így ha nem akar semmi mást, csak szexet?

Figyelt kérdés

Szóval van egy sexkapcsolatom. Ezt már az elején letisztáztuk h ebből semmi más nem lesz. Én azonban beleszerettem :S Az ok: sokat aludtunk együtt.

Egy szex kapcsolatba az együtt alvás sztem már nem fér bele.

Ezt mondtam is neki,de mindig olyan cukin kéri h maradjak. Nem tudom hova tenni a dolgot. Mindig ugy alszok el,h a lehető legtávolabb vagyok tőle az ágyban,de sokszor ébredek arra h magához húz,átölel,vagy megpuszil. Gondoltam arra h ezt azért csinálja mert akar vmit(szex),de nem mert ilyenkor általában nem történik semmi. Csak alszunk tovább,vagy csak tv-zünk.

Ti mit gondoltok erről?


2010. szept. 26. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha csak szex-et akarnék... szex után kidobnálak az ajtón mint egy olcsó ribancot, és viszlát.
2010. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Az elején még így volt. Szex után mondtam h haza megyek ,és ennyi.

De mostanában sokszor(szinte mindig kéri h maradjak),meg reggel mindig hazakísér.

2010. szept. 26. 10:45
 3/16 A kérdező kommentje:

nem igazán tudom h hogyan kéne rákérdeznem h mit akar,vagy h most mi van....

Nem szeretném h azt higyje h romantikus illúziókba ringatom magam,h ez a kapcsolat több mint szex. Aztán a végén pofára essek h mégse.

2010. szept. 26. 10:46
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven belefér az együtt-alvás! :) Nekem is van szexpartnerem, és nagyon jó, amikor összebújva alszunk el. Valójában egyikünk sem vágyik komoly kapcsolatra, de egy kis gyengédség mindenkinek kell... ;)


Ha nem élvezed, dobbants, és keress egy érzelmektől mentes partnert, és szóljon az egész a szexről... de a sanda gyanúm az, hogy élvezed. :)


Akkor ne rágódj, hagy hogy magához húzzon egy-egy hűvös hajnalon...

2010. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
bocs. hagyd
2010. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
persze h élvezem,nagyon jó vele összebújni és elaludni. De nem akarok többet érezni mint ő. Én azt hiszem beleszerettem,és ez így már nem jó :S
2010. szept. 26. 10:53
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha éjszaka hozzádbújik miközben alszik akkor szerintem szeret. Nekem csak szex kapcsolataim nem voltak jellemzőek, a párom akit szeretek mindig átölelem alvás közben, néha elfordulok és úgy alszok, de többször is visszafordulok és átölelem. Lehet hogy belédszeretett, ha Te is így vagy vele derítsd ki és akkor összejöhettek rendesen.
2010. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

mégse kérdezhetem meg h "figyi te szeretsz engem? mert én igen"

meg az elején letisztáztuk h ebből nem lesz semmi más,és én elfogadtam a szabályokat.

Vmi ötlet h hogyan deríthetném ki h mi van vagy mi nincs?

2010. szept. 26. 11:00
 9/16 anonim ***** válasza:

Jesszus! Újfent.

Az még nem szerelem, hogy átölel, hogy vágyik a gyengédségre.

Ne akarj többet belelátni, mint ami.

Ha érzelmi versenyt akarsz kifacsarni, amiben második akarsz lenni, görcsös lesz az egész, végül már a szexet sem fogod élvezni. Hagyd meg annyinak, amennyi.

Ha nem tudod és belezúgtál - mint egy tini - akkor viszont mond meg neki. Vagy elszúrsz mindent, vagy belemegy egy próba-kapcsolatba veled.

2010. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Még valami: lehet, hogy még fiatal vagy egy ilyen kapcsolathoz?!
2010. szept. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!