Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántál már meg szakítást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántál már meg szakítást? Sikerült újra osszejonnotok?

Figyelt kérdés

2022. szept. 22. 17:18
 1/8 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Persze. Egyszer sikerült is újra összejönni, és sikerült megint elszúrni! Azóta is minden nap eszembe jut! Hiába lett viszonylag gyorsan új kapcsolatom,ennek ellenére Vele álmodom néha a mai napig! Hát ez van! Elváltak útjaink de attól még szeretem azóta is... És ez így is marad attól tartok.
2022. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bántam meg igen, fiatal voltam és hülye. Összejönni nem is sikerült utána.
2022. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Ja, és ez lassan éves sztori, mégse bírom elengedni az istennek se, hiába vagyok mással. Szörnyű!
2022. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
#1,3 voltam.
2022. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%

Sokan bántak, amiért ott hagytak. Mindig mondják, hogy olyat nyújtottam az ágyban amit azóta senki. De megmondtam, csorroim, amúgy is uncsik voltatok, amúgy is lecsereltelek volna titeketx és általában én szakitok, sose bánom meg. 10es nőből is csak 5ös lesz 20 menet után

24f Testépítő bajnok 8x

2022. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hans Pötterman ***** válasza:
93%
$5 menjél már anyádba kamus takony
2022. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bántam meg, igen. Ráadásul csak rajtam múlott, az én hibám volt. Még 20 év eltelte után is gondolok rá.
2022. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hans Pötterman ***** válasza:

#7

Legalább tudom milyen jövő vár rám.

2022. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!