Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sokszor olvasom itt, akik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor olvasom itt, akik a megcsalás után újra tudnak szexelni, azok arra hivatkoznak, hogy miért kéne ezért undorodnom, akkor szűz emberrel kellett volna osszejonnom, ezt meg tudná nekem valaki magyarázni?

Figyelt kérdés
Szóval nem értem ezt a hozzászólást.Akik ezt írják,ugyanaz számotokra hogy a partneretek a megismerkedesetek előtt volt mással,vagy az,hogy közvetlenül egy órával mielőtt veletek lefeküdt mással is?Nem akarok vitát provokálni,csak szimplán érdekelnek a vélemények!
2019. febr. 7. 22:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%

Hát ezt a választ én írtam egy kommentedre,amit nem sikerült értelmezned úgy látom még most sem.Újabb provokációs kérdés,hogy mindenkit el tudj küldeni a pi...ba aki nem ért veled egyet.


Ne dőljetek be neki.

Es privátban is zaklatja azokat akik neki nem tetsző vàlaszt írnak én ma 3mat is kaptam tőle

2019. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen első.erdekelnek a vélemények.nehogy már megtiltsd hogy kérdezzek..Ez miért is provokáció???Nem érdekelhet mások véleménye?
2019. febr. 7. 22:33
 3/24 A kérdező kommentje:
Ez nagyon komoly.Megtiltja hogy feltegyek egy kérdést.ilyen a világon nincs.
2019. febr. 7. 22:34
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
Na már hozod a szokásos stílust :D ez gyors volt Norbikám ;)
2019. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%
Tiltást meg nem látok,ne képzelegj,es szívd fel magad ennyire ! A tökeletes uj kapcsolatod hol van? Foglalkoznál inkább vele.
2019. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
24%
"Igen első.erdekelnek a vélemények" Na ez az ami nem igaz. Tényleg csak alázni akarsz minél több válaszolot. Beteg dolog!
2019. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
48%

Csaltak már meg. Mindketten hibásak voltunk. Megromlott a kapcsolatunk és megtette.

Majd felhivott h időt szeretne kérni hogy àtgondokjuk a kapcsolatunkat. Legrosszabb egy hetem volt. Nem tudtam miért akart időt kérni. Aztan 1 hét utàn találkoztunk. Elmondta mi történt. Nyilvan kiborúltam, összetörtem. Ő ugyan úgy ki volt ez miatt.

Megbeszéltük és kibékültünk.

Persze nem szexeltünk rögtön. Nyilván eltelt egy kis idő, hogy ne ezen kattogjon az agyam.

2019. febr. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
48%
Tudom kixsit nyálasan hangzik,de attól függ,ha tiszta szívből bocsátasz meg,működni fog a szex.Viszont az emberek többsége nem kèpes megbocsátásta,ez isteni tulajdonsàg
2019. febr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy senki nem a kérdésre válaszolt.
2019. febr. 8. 08:10
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Azzal a szüzes dumával sokszor csak mentegetőznek.Felnem fogom hogy tudják újra széttenni a lábukat a férjüknek,aki lehet pár órával előtte más nőbe dugdosta
2019. febr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!