Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki? Ezt mért csinálta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? Ezt mért csinálta?

Figyelt kérdés

A főnök átt irányított egy másik osztás osztályára ahol a kis főnök egy bunkó lekezelő férfinak tűnt.

Nem csúnya bár nem tipikusan az esetem nem érdekelt mint férfi.

Egészen addig még véletlen le eset a tusoló csapja és a forró víztől nagy gőz lett vicces.

Ő segített nekem. Vicces és kedves volt. Azt mondta jó lenne ha végleg itt dolgoznék.

Aztán pár perccel később mentem az irodába és jött velem szembe nekem a felsőm vizes lett a gőz miatt és megkérdezte hogy mi lett a felsőddel. Közben felül a cicim felet megsimitotta.

Pár másodpercig. Azóta vissza mentem a helyemre ő nem keres.


2022. szept. 22. 20:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem akar veled senki dugni. Saját magadnak képzeled be. Ahogy fentebb is írták. Engeeeddd eeel
2022. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%

Az a baj a ferfiak 99,9%-a csak dugni akar,egy no nem no csak egy uritotartaly.


Ne jaratsd az agyad ezen a taplon,van szebb is az eletben mint ilyen bunkokkal foglalkozni.Ha fogdos a munkahelyeden azt mar vedd komolyan,ez mar szexualis zaklatas.


Jo lesz ha megmondod hogy te nem ezert vagy bent es hagyjon beken,kulonben folytatni fogja es rosszabb lesz.

2022. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
18%
Hogy nézel ki, írd már le!?
2022. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
7%
szerelmes beléd! filmbeillő romantikus történet is lehetne akár.
2022. szept. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszi a sok kommentet amúgy 18 éves vagyok igen tetszett nekem azt hittem talán én is neki de nem hagyom hogy fogdoson.

Hosszú seggig erő barna hajam van szeplős az arcom fekete a szemem.

164 cm vagyok 60 kg val szóval nem vagyok vékony.

Nem értem mért kell bántani az embert. Nincs barátnőm anyám rég lelépett apám meg sajnos börtönben van. Nevelők neveltek.

2022. szept. 23. 20:46
 16/19 A kérdező kommentje:

Tipikus Magyar apámmal évek óta nem tartom a kapcsolatot.

Te viszont kedves kommentelő egy beképzelt befàsult.... vagy Gratulálok. Esküszöm az ilyen emberek mint te semmi empátiát nem képesek mutatni senki felé de téged biztos jól neveltek a szüleid. Ja nem.

2022. szept. 23. 21:41
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem a szulo gyereke tehet rola #16 ha a szulo bortonben van,kiveve ha a gyereke bunet magara vallallja..


Nem magyar az ilyen kedves kerdezo masik orszagban is vannak ilyen gonoszak sajnos.

2022. szept. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
41%
Lákátosmaunikashow?
2022. szept. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%
Menjé csaje haza magadnak.
2022. szept. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!