Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért csak a pénzes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért csak a pénzes pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Miért ilyen ro..hadt gerinctelen az élet, azokhoz akik nem rendelkeznek vagyonnal meg milliókkal azoknak soha nem lesz barátnőjük?



Ez tudom hogy már sok ilyen kérdés ezen az oldalon mert olvasgattam már ilyeneket.



Nekem soha nem volt barátnőm pedig most leszek 30 éves. Soha nem kaptam ölelést, szeretet, törődést. Csak én voltam kedves, meg jólelkű.

Megismertem egy nőt és szerelmes lettem bele,meg minden. Aztán szépen alakult már minden köztünk. De megismert egy flegma 190 cm 36-40 év körüli ágyon parfumozott, jól fésült egoista újgazdag férfit aki fekete luxus terepjáróval közlekedik és kb kapcarongynak használja a nőket. És akkor augusztus óta ezzel a férfival van együtt és hiaba mondom ennek a nőnek hogy átveri őt és van rajta kívül több nője is de hiába. És akkor ez a flegma paraszt férfi ettől a nőtől kap szeretet akibe én szerelmes voltam és segítettem neki és törödtem vele.

Annyira rosszul esik ez hogy nincs kedvem élni, alig eszek nem járok be dolgozni, és nagyon magam alatt lettem.


2022. szept. 24. 07:57
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
75%

25 vagyok

Senki nem mondta,hogy nekem nincs pénzem.Én is beszallok a költségekbe,mivel közös kasszán lennénk.De,ha gyeden és gyesen vagyok,akkor a férjem keres többet.A ház körül is sok mindent megtudok csinálni.De nem fialós hazikqrvának megyek,hanem társnak.Az ágyban is jó vagyok.Hülye se vagyok.És a gyereket is ketten neveljük.Igaz,én vagyok hozzá szokva a jóhoz,hogy a férjem főzni is tud,gyerekkel is van,bevasarol,és nem sajnálja a pénzt tőlem.

2022. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
89%

30

Mert szerinted a karrierem felrugása mi? Az nem a kapcsolatert tevés? Amugy nem baj, ha te ezt nem tudod/akarod megadni a nőnek, majd megteszi ezer másik

2022. szept. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
89%
Mit féltek egy kis munkától?Sokszor mondtam a férjemnek,amikor csak még jartunk,hogy maradjon velem,ne menjen mindig dolgozni.A környezetemben a legtöbb férfi munka után megcsinalta az itthoni teendőket.Ugyanugy a nők is.Én szeretem a szép ruhákat,könyveket.Vannak kutyaim,macskßim.Tudok sporolni.A ferfiak is szeretik,ha csinos a felesegük.A minőségi cuccok,ruhak,butorok nem olcsók,de tovabb tartanak.Az orvos draga.Ha én a szociális szférában kapott fizetésemet betudom osztani,és mellette masodállást válalni alkalmanként,akkor ezt tegye meg a ferfi is.
2022. szept. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
7%

32.

"Mert szerinted a karrierem felrugása mi? Az nem a kapcsolatert tevés? "

Akarsz gyereket? igen. Akkor mi az hogy a kapcsolatért tevés? A gyerek miatt teszed. Egy két év gyerek igy, gyerek úgy, más nincs is a világon után, a háta közepére nem fogja kívánni ez az egészet a párod.



" majd megteszi ezer másik" Egy ideig még lesz elég hülye aki mindenre képes a pin@ért. :( Aztán mikor ez is elfogy, majd sirhattok hogy, hol vannak a normális férfiak. Csak az nem lesz a megfejtés hogy ti égettétek őket ki.

2022. szept. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
91%
Tehát,ha jól értem,elégedjek meg egy csóró pasival,aki mellett éhen halok a gyerekkel,mert nem képes dolgozni,főzzek,mossak,takaritsak,és p..inát is adjak,amikor ő úgy akarja.A gyerekével nem törődik,jarjunk rongyokban,orvoshoz ne menjünk.És én még nem is vagyok nagyon snyagias,mert a nyaralást leszarom,van kertem,vágni való állatok.De,ha én téliszalámit akarok venni,vagy mondjuk egy bugyit 2000-ért,akkor már pénzéhes vagyok.Vagy a gyereknek normalis cipőt.
2022. szept. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
16%
35. Nem jól érted. Annyit várj el amit bele is teszel a kapcsolatba.
2022. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
92%

34

Egy 8 eves kapcsolatom ment tönkre azert, mert a pasi gyereket akart, én meg nem. Illetve ez nem igaz, szerettem volna, de ha csak netto 400 ezret képes hazahozni, mi a francot akar???? A vegén már szexelni sem akartam, mert egyszerüen nem tudtam rá férfikent nézni

2022. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
24%
37. És te kerestél 500-600ezer foritot?
2022. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
76%

38

Természetesen

2022. szept. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
72%

38

De, ha nen is kerestem volna annyit, nem én akarok gyereket....(vagyis de, de nem ugy, hogy majd nyomorgok)

2022. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!