Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért csak a pénzes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért csak a pénzes pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Miért ilyen ro..hadt gerinctelen az élet, azokhoz akik nem rendelkeznek vagyonnal meg milliókkal azoknak soha nem lesz barátnőjük?



Ez tudom hogy már sok ilyen kérdés ezen az oldalon mert olvasgattam már ilyeneket.



Nekem soha nem volt barátnőm pedig most leszek 30 éves. Soha nem kaptam ölelést, szeretet, törődést. Csak én voltam kedves, meg jólelkű.

Megismertem egy nőt és szerelmes lettem bele,meg minden. Aztán szépen alakult már minden köztünk. De megismert egy flegma 190 cm 36-40 év körüli ágyon parfumozott, jól fésült egoista újgazdag férfit aki fekete luxus terepjáróval közlekedik és kb kapcarongynak használja a nőket. És akkor augusztus óta ezzel a férfival van együtt és hiaba mondom ennek a nőnek hogy átveri őt és van rajta kívül több nője is de hiába. És akkor ez a flegma paraszt férfi ettől a nőtől kap szeretet akibe én szerelmes voltam és segítettem neki és törödtem vele.

Annyira rosszul esik ez hogy nincs kedvem élni, alig eszek nem járok be dolgozni, és nagyon magam alatt lettem.


2022. szept. 24. 07:57
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
83%

#9

Te ma reggel két kérdéssel arrébb még vékony és szép nő voltál, aki csóróknak nem teszi szét a lábát.

Ugyanolyan szerencsétlen vagy, mint a kérdező, csak pepitában.

2022. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
80%

11

Egyreszt, inkább normál alkatu vagyok, (mostmár) - Bár ugye tudjuk, hogy XXS felett tulsulyos a nő! Másrészt, csak tükröt tartok a kérdező elé! A kettősmérce..... Mert elvarások azok k*rvara vannak, de közben letenni egyik sem tett le semmit az asztalra, és természetesen a nőnek ne legyen semmi elvarása...

Hogyne! 🖕

2022. szept. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
27%

10. Soha nem akartam a felső polcról válogatni. Sokáig bármelyik nők megfelelt volna külsőleg. Aztán rájöttem hogy az igények ugyanazok.


Nekik lehet sírni, panaszkodni, kérni a lelki segélyt 7-24ben. Ha nekem lenne erre szükségem akkor meg megy a hiszti, “ne legyél anyámaszonykatonája”, “nem vagy te lány” stb


Nekem legyen helyette is pénzem. De minek is?

Gyereket akar, de jár a külföldi nyaralás, meg az hogy egyetlen hétvégén se tud nyugton maradni.


Ja és a szex az ilyen férfi átok.

A hónapban csináltuk már, mi az hogy megint akarod?

De ha van abban sincs köszönet.

Hátradől szem becsuk, dolgoztál paraszt, nekem legyen jó, te meg le vagy sz@rva.



Mi a frásznak vágyon valaki ilyen életre?

2022. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
54%

@13

Tehat, szeretnél nőt, de elvarásai ne legyenek?

2022. szept. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
15%

14. Szövegértés egyes.

Nem tudom ebből hogy jött le hogy szeretnék nőt, de segítek.

Nem b@szki, nem szeretnék nőt.

Hálátlan, semmit adni nem akaró emberek, társaságára nincs szükségem.

2022. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
81%

#15


Azért mert neked rossz tapasztalatod volt a nőkkel, kicsit erős minden nőre ezt ráhúzni, nem gondolod?

2022. szept. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

14-es: Az a baj a mai világban egy nőnek NAGYON SOK az elvárása egy férfival szemben. Nagyon sok. Már már ott tartunk hogy a legcsunyább nőnek is olyan magasak az elvársai. ÉS miért? Mert tudják hogy bárkit megkaphatnak, mert tudják hogy vannak adottságaik ami vele született adottság minden nőnek, és sok férfinek csak a szex kell ügye. És egy milliomos ujgazdag paraszt férfinak is gondolom nyilván ő tudja magáról hogy bármilyen nőt megkaphat akkor miért is ragaszkodna egyhez. Meg hogy a nőnek fontos a pénz.



Egy nőnek meg akinek ilyen pasija van, és ilyenekkel van együtt azoknak ne a pasi a fontos nem az érzelmek, hanem maga a pénz és ez mellé még a pasi jól is néz ki és szexi is meg minden akkor szexre is jó lesz.


ÉS akkor az ilyenk nők eldobják ami velem is ez volt, az olyan pasikat akik valoban normálisak és ,egbecsülik a nőket. És később ezek nők majd sirnak hogy igy ugy kihasználták a pasik és majd általánositanak hogy hát minden férfi egyforma.



Férfiakban az a baj hogy nem tudnak vagy kevesen tudnak önkontrollt tartani és ha már megkapnak egy nőt mindengy hogy néz ki csak ne legyen öreg, tehát van p...ája de 120 kg az mindegy akkor is legalább tudnak vele szexelni. ÍIgy gondolkodik sok férfi. A nők meg ezt tudva meg tudják is igy nőttek meg az elvárásaik is, és mivel súlyos anyagi világban élünk ezért lett a pénz az első.


ÉS ezért ritka a tartos kapcsolat is.

2022. szept. 24. 09:57
 18/42 anonim ***** válasza:
30%

16. Miért gondolnám?

Én nem fogok könyörögni többet senkinek.

Nem érdemlitek meg, mert hálátlanok vagytok.

2022. szept. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
ÉS van az a kevés 20% férfi aki normális, és nem elsősorban a pii.a fontos nekik hanem normálisak. Na és az ilyen férfiakat használja ki a legtöbb nő. Kivétel persze mindig van. Nekem is ez volt ezzel a nővel. Nem a p.. láttam benne hanem erős érzelmi kötödést nyujtottam iránta és mégs sirtam is. Tehát nem az van hát majd lesz másik nő meg ez meg az. Én szerelmes voltam, és mégis én lettem kihasználva.
2022. szept. 24. 10:00
 20/42 anonim ***** válasza:
81%
Kerdezo, szanalmas vagy. De nagyon szepen jellemezted a pasikat, akive te is valnal ha lenne eleg penzed. De nincs, ez faj neked.
2022. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!