Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért csak a pénzes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért csak a pénzes pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Miért ilyen ro..hadt gerinctelen az élet, azokhoz akik nem rendelkeznek vagyonnal meg milliókkal azoknak soha nem lesz barátnőjük?



Ez tudom hogy már sok ilyen kérdés ezen az oldalon mert olvasgattam már ilyeneket.



Nekem soha nem volt barátnőm pedig most leszek 30 éves. Soha nem kaptam ölelést, szeretet, törődést. Csak én voltam kedves, meg jólelkű.

Megismertem egy nőt és szerelmes lettem bele,meg minden. Aztán szépen alakult már minden köztünk. De megismert egy flegma 190 cm 36-40 év körüli ágyon parfumozott, jól fésült egoista újgazdag férfit aki fekete luxus terepjáróval közlekedik és kb kapcarongynak használja a nőket. És akkor augusztus óta ezzel a férfival van együtt és hiaba mondom ennek a nőnek hogy átveri őt és van rajta kívül több nője is de hiába. És akkor ez a flegma paraszt férfi ettől a nőtől kap szeretet akibe én szerelmes voltam és segítettem neki és törödtem vele.

Annyira rosszul esik ez hogy nincs kedvem élni, alig eszek nem járok be dolgozni, és nagyon magam alatt lettem.


2022. szept. 24. 07:57
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
91%

#18


Nem is kell senkinek könyörögni, nekem aztán főleg nem. Ismerjük egymást? Nem hiszem. Amíg a rossz tapasztalataidat minden nőre ráhúzod, csak magad alatt vágott a fát, nem velem cseszel ki.

2022. szept. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
90%
Megjött a napi troll kerdes. Nem unod meg, ezt a sok onsajnalatot?
2022. szept. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
19%
21. Nem a frászt nem. De mindegy.
2022. szept. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
91%
Mert a férfiaknak nem a szép nők kellenek?????
2022. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
77%

Elég,ha annyi pénzed van,hogy ne zavarjon én mire mennyit költök.Amig otthon vagyok három évig a gyerekkel,normál színvonalon éljünk.Tudjunk félrerakni.Ez az amit a legtöbb nő elvár.

A személyiseg már más dolog.Szeretem,ha a férfiak értenek a haz körüli dolgokhoz,tud takaritani,bevásarolni.legyen okos,és jó legydn az ágyban.Tudjon viseljedni,ne legyen hisztis.Ez nem olyan nagy dolog.

2022. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
25%

25. A pasinak legyen anyi... érted a pasinak legyen.

Neked nem kell vinni semmit a kapcsolatba......

Tenni meg aztán pláne nem kell semmit, csináljon mindent a férfi.

2022. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

25-os. Én azokrol a nőkről beszélek akiknek nincs gyereke és nagyok az elvárásai.

Teljesen félre van értelmezve a kérdés.

Ha egy nőnek van gyerek az becsületes dolog mert egy gyerek nevelés nem könnyű.

De ha egy nőnek tulajdonképpen semmi olyat nem tud felmutatni, de az elvárásai az egekben vannak.

2022. szept. 24. 10:55
 28/42 anonim ***** válasza:
91%

26

Igen, a tudomány mai állása szerint a egyelőre csak a nők tudnak szülni...és ha én felb*szom a karrieremet, akkor azt csak olyan pasiért teszem meg, aki minimum megkeresi azt, amiből nem nyomorgunk, ha én otthon maradok a gyerekkel.

2022. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Leclerc: Nagyon igazad van. Mindent a férfi csinaljon, neki legyen pénze, értsen mindenhez, legyen karrier, de fordítson minden idejet a nőre, legyen kedves, legyen pénze nyaralásra es stb.

Egy nőnek meg: kisminkeli magát felöltözik jól és azt gondolja bárkit megkaphat. És ilyen elvárásai lesznek.

2022. szept. 24. 10:58
 30/42 anonim ***** válasza:
9%
28. Egyenlőség, meg kölcsönösség, mikor te akarsz valamit. Mikor ő akkor meg elnyomás, hát csak nem gondolja hogy te is tenni fogsz azét a kapcsolatért,!!?? Az csak a férfi dolga, a nőnek csak jólérezni magát a dolga.
2022. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!