Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire idegesítően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire idegesítően jófiú a párom?

Figyelt kérdés

Lejöttünk szülei nyaralójába, szülei vásároltak rengeteg dolgot mire párom mondja, hogy nyugodtan vigyék haza, majd ki veszünk.

Többezer ft-nyi kaja, kávékapszula, stb, mind-mind el kellett volna fogadnunk, nem pedig túl udvariaskodni és elutasítani a sok vásárolt dolgot. Így most el fog menni többezer ft olyanra amit a szülei nekünk vettek …


2022. jún. 7. 00:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged ez zavar, nagyon különbözően gondolkoztok.
2022. jún. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Azért ezt kifogásolni eléggé sóherkedésnek tűnik.

Amikor téged hív meg valahová, akkor is zavar, ha nagyvonalú?

2022. jún. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szülei nem keresnek olyan jól/nem élnek olyan jól, mint ti, esetleg nyugdíjasok, akkor teljesen érthető.


Én is szoktam ilyesmit édesanyámmal. Szarul esne, ha a párom nem támogatna, főleg hogy az én pénzemből megy és rohadtul nem érinti őt anyagilag. Néha csak úgy leadok egy Tesco vagy Kifli rendelést is, ha látok valami jót, kiviszik neki, aztán legalább eszik friss gyümölcsöt vagy normális minőségű ételt. Magának nem nagyon engedheti meg sajnos, meg túlságosan spórol ahhoz a kaján, de ha már ott van, örül neki. 🙃


Ha meg helyette is ő vesz majd nektek, véletlenül sem te, akkor végképp jobban teszed, ha csöndben maradsz. :D

2022. jún. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván úgy gondolta, hogy bőven elég hogy ingyen használjátok a nyaralót. Vegyél inkább példát róla, mert szánalmasan kicsinyesnek tűnsz.
2022. jún. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hangsúlyozni akarja, hogy önállóak vagytok, nincs szükségetek arra, hogy más lásson el benneteket. Plusz hálás az ingyen nyaralásért és nem akar túlzásba esni azzal, hogy mit fogad el. Nem ő a "jófiú", hanem te vagy gyerekes.
2022. jún. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg te vagy idegedítő, nem a párod.
2022. jún. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem is hülyeség volt mindent elutasítani.

Aki nem engedheti meg magának, az nem vásárol annyit, és kétlem, hogy akinek nyaralója van, azt csődbe vinné egy bevásárlás.

Nem a több ezer ft miatt, mert az nem nagy tétel, hanem vannak olyan szülők, akiknek jó érzés, hogy kicsit gondoskodhatnak a felnőtt gyerekükről. Ők most így akartak. Ez egy gesztus. Mindent biztos nem utasítottam volna vissza. Mondjuk mondtam volna, hogy köszönöm, ezt vagy azt elfogadom, azt meg nyugodtan vigyétek és egyétek/igyátok/használjátok, mert mi is hoztunk.

Akinek meg annyira hülye a szülője, hogy az egzisztenciája múlik egy bevásárláson, mégis megteszi kéretlenül a felnőtt, kereső gyerekének, az ne comment. :D

2022. jún. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

Ja, és azt elfelejtettem, hogy sokszor, mivel ezt gondoskodásnak szánják, rosszuleshet nekik, hogyha mindent visszautasítunk.

Nekem anyukám meg nagymamám is ilyen. Addig sorolja, ajánlgatja, hogy egyvalamit csak elfogadok, és látom, hogy örül neki, hogy segíthetett.

2022. jún. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Azért mert ha elfogadta volna, akkor meg azt kérdeznéd, hogy hogy lehet ilyen csóró senkiházi, hogy csak a szülei nyaralójába tud téged elvinni, és ráadásul még a szülei állják a kosztot is!


Megint egy újabb HP, aki jó dolgában már nem tudja mire panaszkodjon, és miből csináljon feszkót!

2022. jún. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
sokan nem látják, de meglennének ám az incel lét előnyei XD
2022. jún. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!