Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen helyzetet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen helyzetet hogy lehet kíméletesen, mégis egyenes gerinccel intézni?

Figyelt kérdés

A párommal 4.5 éve vagyunk együtt. Sajnos 2 éve megromlott a kapcsolatunk, és nem sikerült eddig rendezni a dolgainkat.

Már mindketten kezdjük belátni, hogy párként nem tudunk tovább funkcionálni, de mint ember tiszteljük és szeretjük egymást.

Tudom sokan erre azt mondanák, hogy akkor külön kell válni..de még nem tudjuk megtenni.


Kábé 5 hónapja felbukkant az exem. Vele óriási volt a szerelem, de nem működött, külön mentünk, immár 12 éve. Ez idő alatt elvétve beszéltünk, nem kezdtük újra, nem jártunk össze.

Van egy fura lezáratlanság mindkettőnkben, ami időnként bezavar a létbe.. ezért arra gondoltunk, talalkoznánk, hatha jutunk valamire.


Na, én tényleg csak beszélgetni megyek, ha fellobbanna valami akkor se tennék olyat, ami a páromnak fáj.


Kérdés, hogy mit csináljak mondjam neki vagy ne mondjam?

Mondani nem akarom, hogy ne bántsam, aggasszam ezzel...

De ha nem mondom, akkor azzal gyakorlatilag hazudok, és pont ezzel lesz nagy jelentősége a dolognak..


Valaki, valami ötlet?


2022. szept. 27. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Szólj előre. Ez az egyetlen gerinces megoldás. Legalább ő majd meg tudja lépni a szakítást.
2022. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már másra vágysz, érdekel az exed és tudod, hogy évek óta nem jó kapcsolatban vagy, akkor miért erőlteted? Csak a saját idődet veszed el azzal, hogy egy esetleges boldog kapcsolatnak esélyt sem adsz, mert egy rosszban vergődsz. Neked hogy esne, ha a páros titokban az exével talizna?
2022. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Akár szólsz, akár nem, akár találkozol, akár nem (ha jól számolom, 4 lehetőség van):


szólsz-nem találkoztok

szólsz-találkoztok

nem szólsz-nem találkoztok

nem szólsz-találkoztok,


első körben azon gondolkodj el, hogy ha az ezen két kapcsolatod (12 év alatt 2 volt) tönkrement, mitől lesz jobb egy 3.?

2022. szept. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy gerinces megoldás van: Lezárod a jelenlegi kapcsolatodat.


Voltam hasonló helyzetben, elmondtam, hogy kivel fogok találkozni (nem ex volt). Nem történt semmi, de

- A párom tudta, hogy nem a véleménye számít, hanem bejelentettem, hogy találkozni fogok egy másik nővel.

- A találkozó közben rájöttem, hogy mennyire tudnék rajongani egy másik nőért. Tehát elhatároztam, hogy le fogom zárni a kapcsolatomat.

2022. szept. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Exed vagy sem, van valaki a képben vagy sem. A megoldás lezárni azt ami nem működik. Feleslegesen raboljátok egymás idejét! Így akartok leélni egy életet? Később amikor idősebb leszek k.rvára bánni fogsz minden elpazarolt évet, hónapot, percet - de akkor nem fogod tudni már módosítani, most még igen.

Zárjátok le a pároddal a dolgot és azzal találkozol akivel akarsz.

2022. szept. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:

Első bekezdést olvastam


Két éve elvàlnak útjaitok és csinàlsz,amit akarsz.

2022. szept. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

3-astól kérdezem, hogy ez pontosan mit jelent ez a kérdés?

"első körben azon gondolkodj el, hogy ha az ezen két kapcsolatod (12 év alatt 2 volt) tönkrement, mitől lesz jobb egy 3.?"


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2022. szept. 28. 09:51
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
#7 ne hallgass rá, 12 év alatt 2 kapcsolat semmi. Nekem volt vagy 10 az utóbbi 6 évben. Miért? Mert nem vagyok megalkuvó típus és nem maradok olyan kapcsolatban, ami nem tesz boldoggá. Sok békát kell megcsókolni ahhoz, hogy az ember igazán jó kapcsolatot találjon. Vagy megalkuszik, mint a legtöbb ember és elvan egy közepesen jó (vagy kimondottan szar) kapcsolatban.
2022. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
Ne szólj előre. Találkozz az exeddel, és ha arra juttok, hogy folytatjátok, csak akkor szólj.
2022. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!