Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okozhatok nagy bajt ha elmondo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhatok nagy bajt ha elmondom őszintén a lány haverom/barátom irányába, hogy szerelmes vagyok belé, többet szeretnék?

Figyelt kérdés
2022. szept. 28. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Legrosszabb esetben megszakad a barátságotok.
2022. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván okozhat, de mi lenne ha nem telibe kapná, hanem elkezdesz pl. kicsit férfi - női viszonylatban viselkedni vele, bókok, érintés, és megnézed hogy zavarja e. Ha igen, akkor megállsz. Ha nem, és azt látod, hogy zavarban van, vagy látod valami jelét, hogy tetszik neki, akkor csinálod tovább. Nem kell rögtön letámadni, nem attól fog viszontszeretni, hanem ha vonzó vagy és jól bánsz vele.
2022. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 2. válaszolóhoz, ne rohand le, hanem puhatolózz. Sok sikert.
2022. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, okozhatsz. Pl nem kér belőled többet, ha nem érez hasonlóan. De valóban, az azonnali bevallás elég rossz ötlet, ha ő nem érez hasonlóan. Még, ha lehet hogy érezne vonzalmat ezzel lehet elijesztenéd.
2022. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Inkább mond meg neki. Egyszer lesz kínos, de legalább lezárható lesz és nem leszel valami Jorah Mormont jellegű balfék, aki örök "kamu jóbarát".
2022. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5

Jaj hagyjuk már... Egy nő barátként semmit sem tud nyújtani egy férfinak, kizárólag a dugás jelent nektek valamit?


Amúgy kérdező, egyetértek az előttem szólókkal. Szerintem lassan próbálj közeledni hozzá. Kicsit romantikusabb közös program, esti iszogatás stb.

2022. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

6.


Ha bele van zúgva - márpedig a kérdés alapján igen - akkor onnantól ez nem barátság, mert a részéről ez csak álca.


A "zsáj csak a szeksz" őrjöngésed pedig értelmetlen.

2022. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Tuti kirohog. Nekem is van egy baratom,tuti kirohognem.
2022. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7

Elég furcsán értelmezed az őrjöngés fogalmát. :D

Nem értem egyébként, hogy miért a nő hibája, ha történetesen nem viszonozza a vonzalmat, és miért vitatod el, hogy a csaj tényleg tekintheti barátjának, és nemcsak "kamuzza" az egészet. Inkább te hisztikézel itt, ha nem haragszol...

2022. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9.


...ki mondta, hogy a hibája? Ez hol hangzik el? Csak te látod bele (nem véletlenül...?)


Egyedül annyi, hogy a kérdező tisztázza a dolgot, egyszer-s-mindenkorra. Onnantól pedig lehet továbblépnie mindenkinek.

2022. szept. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!