Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okozhatok nagy bajt ha elmondo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhatok nagy bajt ha elmondom őszintén a lány haverom/barátom irányába, hogy szerelmes vagyok belé, többet szeretnék?

Figyelt kérdés
2022. szept. 28. 20:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10

"Kamu jóbrát"-ot emlegetsz, azaz megkérdőjelezed a nő barátságának őszinteségét.


Nehogymár azért érjen véget egy barátság, mert az egyik elkezd kicsit többet érezni. Ekkora f@szságot...

2022. szept. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
A női barátság olyan hogy vedd megtiszteltetésnek hogy szívességet tehetsz neki. Költözés fuvarozás bevásárlásos cipekedés egyéb kulimunka. Ők tényleg úgy gondolkodnak hogy Alex szexi, őt szexmarathonnal lehet kielégíteni, de Aladár annyival kevesebb szexpiaci téren hogy ő már attól el fog élvezni hogy egy légtérben szívhatja velem az oxigént míg elvégzi a feladatát
2022. szept. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%

12

A te hibád, ha kizárólag ilyen tapasztalataid vannak.

Ilyen alapon a férfiak meg mindent csak a dugásért csinálnak, hazudnak 7/24-ben és nincsenek érzéseik. Ugye milyen csúnya általánosítás? 😉

2022. szept. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen szituációban vagyok, csak fordítva. De nem merem bevallani neki, félek, hogy a barátságát elveszteném. Milyen gyönyörű lenne, ha kiderülne, hogy az én "titkosom" lennél kedves Kérdező, de erre fél százaléknyi esély sincs, ezért nem lesz ebből lovestory nagy valószínűséggel. :(
2022. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!