Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljem el a kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljem el a kínos szituációt?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel többször láttuk egymást a buszon és nemrég összefutottunk a munkahelyem előtt is. Ugyanabban az épületben dolgozik de másik cégnél. Egy ideje mindig odabólint nekem, pedig mindig egyedül mászkál elég magánakvalónak tűnik és a buszon is láttam, hogy nézett.

Nagyon az az érzésem hogy oda fog hozzám jönni. Én alapvetően kedves vagyok mindenkivel ezért amikor odabólint stb akkor mindig rámosolyogok és szerintem ő ezt félreérti. Kedvesnek tűnik de én kapcsolatban vagyok és nem akarok ismerkedni.

Szóval hogyan tudnám elkerülni hogy odajöjjön hozzám? Nem szeretném kínos helyzetbe hozni se azt hogy félreértse hogy egyáltalán minimális szemkontaktust teremtek vele néha mert gyakran összefutunk.



2022. szept. 28. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Eddig se jött oda. Ezután sem fog. Indulj el előbb 10 perccel,

vagy ha belefér, később 10 perccel, ahhoz képest, ahogy ő szokott.

Aztán légy elgondolkodó, ne vedd észre.

2022. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a bolhából elefántot csinálni.

Ha odamegy hozzád, az első flört-szerű szónál kedvesen közöld vele, hogy nem vagy szabad, és kész.

Nem hiszem, hogy ezek után továbbra is nyomulna.

Felnőttek vagytok, nem?

2022. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora problémák... Felnőtt emberek vagyunk, ne halljunk már bele, ha oda megyük valakihez, aztán nem lesz semmi. Bammm, ez van. Benne volt a pakliban, Egy kis nézés még nem házassági ajánlat.
2022. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki azt, hogy nagyon boldog párkapcsolatban vagy és nem szeretnél félre érthető helyzetbe kerülni, ezért jobb lenne ha egy kicsit visszavenne a lendületből.
2022. szept. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ő a karbantartó gondolom.
2022. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!