Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kellene ezt a kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene ezt a kínos szituációt kezelnem?

Figyelt kérdés

Olyan kínos ez az egész számomra.

45 F vagyok


Van egy kollégám akivel jóba vagyok.Vásároltak nemrég a lányuk szobájába egy új ágyat és szekrénysort.

Megkértek,hogy segítsek a pakolásban meg az összeszerelésében.


Nincs ezzel semmi gond,szívesen segítettem volt időm, jóban is vagyok velük miért ne.


szóval pár napja a 18 éves lányuk aki most érettségizett.Bejelölt facebookon,nemrég rám is írt és elhívott kettesben kávézni.Hogy lehet ezt úgy visszautasítani,hogy ne bántsam meg?


Az apjával együtt dolgozom.


Nekem ez annyira fura 45 éves elvált vénember vagyok hozzá képest, egyidős vagyok az apjával, a fiam idősebb nála.


Elmeséltem a húsz éves fiamnak, azóta ezen röhög,hogy majd ő lesz a pótanyja,ugyanolyan bolond mint amilyen én voltam az ő korában.



2022. júl. 15. 11:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy nem tartod jó ötletnek, nehogy félreértés legyen belőle. Nem fogod megbántani ezzel, max tovább próbálkozik, ha annyira bejössz neki.
2022. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%

Szolj az apjának.

45 evesen ne légy már hulye aki egy gyerekre nem tud hatni.

2022. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen-igen ezt fogom tenni

De szerintem nem is adtam erre okot.

Jó egy béna poént ellőttem,mikor raktam össze az ágyát,"hogy ez jó masszívra sikerült lehet rajta majd hancúrozni."

De még a szülei is nevettek ezen a poénon.Egyáltalán nem gondoltam komolyan.

2022. júl. 15. 12:00
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Megírod, hogy már az apukája meghálálta neked a segítséget és amúgy régi jó barátod örulsz, ha segíthetsz neki.

Éreztesd vele, hogy nem vele van a gond, hanem a helyzettel.

2022. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%

Amikor en 14 voltam jatszottunk nyari szunetben a gyerekekkel, 8 éves kisfiunak lettem a naaagy plátói szerelme.

Én már 14 évesen tudtam kezelni a helyzetet..

2022. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%
Akik lepontozzák hogy szoljon az apjának azok az apuka/ismerős/haver háta mögött d.gnák a lányát?pff
2022. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%

#6


A lány 18 éves. És nem “dugják”, hanem egymással szexelnek…

2022. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Szívem, csak egyszer megakar dugni a lány, ennyire ne gondold már túl xd
2022. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8%

Nekem apa uzlettqrsai hal.eg nem ilyen perverzek hogy rámjonnének 40 es fejjel megha el is vagyok olvadva csillogo szemekkel.

Van bennuk legalabb apám felé tartás.

2022. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
*es meg is szivnák rendesen. Ki lennének herélve is a betegek. Maradjanak az asszony mellett.
2022. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!