Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg egy szemét alak vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy szemét alak vagyok?

Figyelt kérdés
A feleségem terhes lett, és a harmadik hónap után bevallotta, hogy viszonya volt, és szerinte biztos nem tőlem van a gyerek. A viszonyának véget vetett, elmondta, hogy engem szeret, én meg gondolkodtam és vele maradtam, és bíztam benne, hogy mégis tőlem van. Ezek után viszont pokoli volt, ahogy érezte, hogy mellette maradtam elhordott mindennek, mindenért én voltam a hibás, folyton kiabált velem, volt, hogy hozzám vágott dolgokat. Próbáltam vele megbeszélni, de csak rosszabb lett, és ezt egy idő után meguntam, és a pár héttel a szülés előtt eljöttem. Ő elhordott utána mindennek, hogy egy szar alak vagyok, hogy terhesen otthagyom, és utál, látni se akar. Ennek három hónapja, azóta hiába keresem a válás vagy az apasági teszt miatt, sehol nem tudom elérni. Persze a válási papírokat be tudtam így is adni, csak fáj, hogy ennyire szar alaknak tart és azt sem tudom, biztosan nem én vagyok-e a gyerek apja.
2022. szept. 29. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
A szituációt ő kreálta magának, a felelősség az övé a tetteiért, amit rád akar tolni. Ezzel nehéz lesz megbirkóznod, de szerintem ne érezd magad szr embernek azért mert otthagyod. Eleve az is nagyon gáz hogy egy viszonyból terhes lett is erről te semmit nem tudtál, akkor sem lettél volna köteles megbocsátani neki. Sajnálom nagyon babát de nem a te felelősséged.
2022. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem te vagy a szemét. Te nagyon is jól reagáltál, még jobban is, mint az emberek többsége hasonló szituban.
2022. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha "szar alaknak" érzed magad az előfordul lelkiismeretes embereknél.

A leírtak alapján jó kis firma lehet a nejed, Te pedig mamlasz voltál.

Mástól teherbe esik, Te meg elhiszed, hogy Téged szeret? Komolyan?

2022. szept. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell minden kamunak bedőlni?

Egyáltalán nem életszerű, hogy egy ennyire kiszolgáltatott helyzetben a nőd agresszívkodik, és nem húzza meg magát. Az se, hogy egy ember ezt hónapokig elviseli, miután ennyire megsebezte.

Ráadásul nem ügyvédet keres, vagy hogy kibújni a hurokból, hanem hogy miért ő a szemét. Mert mint tudjuk: egyesek szerint minden esetben, mindenért a férfi a bűnös. Kell pár kamu kérdés, hogy tudd az igazad bizonyítani?

Azért vagy xar alak, mert ilyenre pazarlod ezt a szép napot.

2022. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Manipulál...

Nem vagy ettől szar ember.-..

2022. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha ez a kérdés felmerült benned, akkor pszichológusra van szükséged.

Az ember nem köteles bármilyen szrt eltűrni. Az, hogy ő felcsináltatta magát egy random idegennel, az meg végképp nem a te felelősséged. Most komolyan, miután félrelépett, gyreket vár mástól, miért a te kötelességed lenne mellette maradni? Legyen mellette az, akitől a gyerek van.

2022. szept. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Meg most is ezen kattogsz?

Nem lehet, hogy leliismeretfurdalásod van, mert a felesegednek volt oka úgymond felrelepni, mert pl hanyagoltad, más nőket like-olgattal?

Ha nem így történt akkor nem tiszta miért te lennél a hunyó.

Úgyhogy szedd össze magad végre.

Már december van...

2022. dec. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tied lenne, már rég keresne a gyerektartás miatt.
2023. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne okold maga semmiért vannak ilyen szar emberek örülj ,hogy megszabadultál tőle és van esélyed még egy normális életre. Azért okol téged ,hogy nehogy már ő legyen a hibás. Teljesen tipikus viselkedésük a nőknek.
2023. ápr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!