Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem gitárórákra jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem gitárórákra jár már 1 éve, hogy mondjam meg neki, hogy abba kéne hagyni, mert felesleges pénzkidobás?

Figyelt kérdés
Amellett, hogy költséges és igazából semmi haszon nem származik belőle, még semmi fejlődést nem tapasztaltam 1 év alatt, pedig már régebben is tanult gitározni, kamaszkorában 1,5-2 évet, de nem megy neki, szóval teljesen felesleges. Viszont neki még meg sem fordult a fejében, hogy abbahagyja.
2022. szept. 29. 13:22
1 2 3 4 5
 21/41 harebell ***** válasza:
97%

A hobbi sosem értelmetlen. TELJESEN MINDEGY, hol tart és mennyit kéne fejlődnie még benne, ha ez neki kikapcsolódás és élvezi.

Az, hogy mennyibe kerül egy gitár, az szintén nem érv, hiszen már megvan :D


Azt viszont minden kapcsolatban meg kell beszélni, havi szinten mennyit reális hobbira költeni. A havi 40 (és ebben ugye nincs benne, ha más hobbija is van) attól függően, mennyi a bevételetek, tudtok-e félretenni, gyűjtötök-e valamire stb lehet sok és kevés is. Beszéljétek meg, kell-e ebből lefaragni, ha másból nem lehet, de NE ezzel a megközelítéssel, hogy ez úgyis felesleges és értelmetlen.

2022. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
37%

Vannak olyan negatív emberek, mint te. Nekem az anyám tette anno megjegyzésket a gitározásmra. De 1-2 hét után teljesen irreális bármit is elvárni. Amikor újra kezdtem gitározni, akkor minden nap több órát gyakokoroltam. Egy éven át óriási volt a fejlődés.

Hiába jár tanárhoz, ha közben negy gyakorol minden nap legalább 1 órát.

2022. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Gyakorol és még mindig semmi.
2022. szept. 29. 14:48
 24/41 anonim ***** válasza:
27%
Mennyit gyakorol?
2022. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Mikor mennyit.
2022. szept. 29. 14:55
 26/41 FoxtrotLidérc ***** válasza:
81%

Kérdező... 32 éves fejjel láttam neki zeneelméletet tanulni - megnézzük, adott akkord hogyan épül fel, és utána lefog-lejátssza, amíg flottul nem megy. Kőkemény s*ggmunka. Amikor úgy, hogy elvileg 17 éves korod óta próbálkozol a gitárral, de a C mollszeptim akkordba beletörik a bicskád... Felbecsülhetetlen! :D


Ez nem az a műfaj, hogy csettintésre te leszel a Herman Li, aki bitanggyorsan darálja a zenéket. Hidd el nekem, ez így van. De ha baszki gitár nem volt még a kezedben, akkor honnan a f*szból is tudhatnád hogy miről van szó?! Sehonnan... Úgyhogy szerintem ülj le a f*szodra. :))) És a saját hobbiddal foglalkozz! ^^

2022. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
95%
Tehát megtudtuk, hogy fogalmad sincs, hogy mennyit gyakorol és fogalmad sincs, hogy hol tart a fejlődésben.
2022. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 FoxtrotLidérc ***** válasza:
0%
Ja kérdező! [link] - ezt próbáld meg letolni. 😆😆😆😆
2022. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
3%
26, azért ne mond már, hogy 1 év tanulás után normális ha nincs látszatja annak, hogy hetente jársz tanárhoz meg otthon gyakorolsz. Azért ennyi idő után elvárható, hogy valami egyszerűbb kellemes dallamot el tudj játszani. Nyilván nem egy metál szólót, mert az több év akár évtized + tehetség. Most vagy tényleg a nő nagyon béna és nincs keze hozzá, ami tök normális mert nem minden esetben abban van tehetség amit elsőre gondolunk, vagy tényleg egy alibi az egész. Én 3 hónap után már négykezest játszottam anyóssal zongorán, nyilván egyszerűbbet, de érezhető volt a fejlődés, pedig ha valaki akkor én nagyon béna vagyok a zenéhez. 1 év aktív tanulás és gyakorlás után meg ha nem tud olyat játszani ami nem cseszi fel a férjét mert olyan rossz, akkor ott gond kell hogy legyen valahol.
2022. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
1%
A gitártanár a szeretője, amennyiben nem azonos neműek. Te meg a balfasz, méteres szarvakkal.
2022. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!