Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem gitárórákra jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem gitárórákra jár már 1 éve, hogy mondjam meg neki, hogy abba kéne hagyni, mert felesleges pénzkidobás?

Figyelt kérdés
Amellett, hogy költséges és igazából semmi haszon nem származik belőle, még semmi fejlődést nem tapasztaltam 1 év alatt, pedig már régebben is tanult gitározni, kamaszkorában 1,5-2 évet, de nem megy neki, szóval teljesen felesleges. Viszont neki még meg sem fordult a fejében, hogy abbahagyja.
2022. szept. 29. 13:22
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Nem ingyen vsn. Tudod te, hogy mennyibe kerül csak egy gitár??
2022. szept. 29. 13:40
 12/41 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon jól tudom, nekem a párom és a húgom is gitároznak.
2022. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
86%
Beszéld meg vele, hogy gyakoroljon otthon. Nem tudom milyen sűrűn jár tanárhoz, de legyen mondjuk ritkábban. Engem is tanítottak zongorázni, de amit egy órán átvettünk azt én tudtam gyakorolni 1-2 hétig, sokszor még tovább is tudtam haladni és lejátszani mást. Ha meg otthon nincs affinitása fejleszteni magát csak tanárral, akkor sose lesz jobb. A lényeg, hogy beszéld meg vele.
2022. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
98%
Neked ez miert fáj? Ha te fizeted ne fizesd. Problem solved.
2022. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Közös kasszából van fizetve.


Hetente 1-szer megy, szokott otthon is "gyakorolni", de ugyanolyan szörnyen játszik mintha nem is lett volna tanárnál. Tanár mellett sem fejlődik, nemhogy egyedül. Akkor minek ?

2022. szept. 29. 13:48
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Mennyibe kerül amúgy egy alkalom?
2022. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
84%
Akkor beszéld meg vele, hogy havi 1 alkalom vagy nézzen másik tanárt. Ennyi idő után kell lennie annyi tudásnak hogy nélküle is ellegyen. Ha meg 1 év alatt nem tanult annyit akkor a tanár nagyon béna.
2022. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
40 ezret szokott fizetni egy hónapra. A tanár nem béna, hallottam már gitározni. A feleségem meg már régebben is tanult majdnem 2 évet és még mindig sehol sem tart. Azt mondja azt már elfelejetette amit akkor tanult. De a testvérétől tudom, hogy annak sem volt semmi látszatja mikor régen tanult.Úgyhogy nem a tanárokkal van a baj.
2022. szept. 29. 13:56
 19/41 anonim ***** válasza:
2%

Hát ...

...

Ki kell hogy àbránditsalak , tudom hogy már kapott mínuszt , de mi van akkor tényleg ha csak alibi?

Ha menekül a sober ferjètöl egy kis kalandba...


Ám egy gyakorló gitár nem drága, vannak mindenféle netes szoftverek , amiken komplett számokat lehet megtanulni - rendesen mikrofonon keresztül érzékeli hogy jó hurt pengetsz meg ilyesmik ( jó , tudom hogy nem egy tanár )

2022. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
84%
Értelek, de akkor is azt tudom tanácsolni, hogy legyen ritkítva az óraszám. Vagy ha vevő rá, próbáljon ki másik hangszert. Azzal nincs baj hogy csinálná és hobbija van, de ez engem is zavarna, akkor már fektesse olyanba a pénzt ami tényleg megy neki. Ha meg lemegy a válság mehet vissza gitározni ha nagyon akar még.
2022. szept. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!