Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak közt sokan nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak közt sokan nincsenek tudatában hogy már megöregedtek?

Figyelt kérdés
Csak mert sokszor akár 20-25 évvel fiatalabb nőkhöz is a legnagyobb magabiztossággal mennek oda, hogy akkor ő most ismerkedne.

2022. szept. 29. 18:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem inkább az a gáz, akik ki vannak akadva ezen. És akkor mi van, ha 5 évvel idősebb vagyok a csajnál? Nem fogom elásni magam, meg lemondani róla csak azért, mert úristen 4-5-6 évvel idősebb vagyok. Nevetséges ez a vergődés. Ezeket a kérdéseket amúgy 15-16 éves fiúk írják ki, akik féltékenyek a 24-25 évesekre? Vagy esetleg olyan lánykák, akiknek savanyú a szőlő.....
2022. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%

Elég türelmes, aki 40 fölött 20-25 éves lányokkal akar kezdeni. Tudom, hogy közöttük is van az a réteg, akinek bejön a jó karban lévő 40-es elvált férfi. De kinek van türelme végig nézni egy fiatal nő csetlését-botlását? Vezetgetni kell, tűrni a baklövéseit, ehhez nekem nem volna türelmem. Eleve melyik 40-es férfit érdekli bármi, ami egy 20-as nőt? Elhiszem, hogy baromi jól mutat, de a dugáson kívül mégis mit tud adni, amit egy 40-es tapasztalt nő nem? Szerintem az esztétikai élményen túl nem sok mindent.

Szerintem legfeljebb 10-15 év különbség még elviselhető a férfi javára. Annál több már inkább nagybácsi-unokahúg történet, mint egyenrangú partnerség.

2022. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

# 7


Miért jön szinte minden pasi ezzel a van lakásom, kocsim, fizetésem szentháromsággal?


Ez nélkül nem néznek rád a nők?

2022. szept. 29. 21:42
 14/16 anonim ***** válasza:
69%
"Férfiak közt sokan nincsenek tudatában hogy már megöregedtek?" Mint ahogy a nők sincsenek.
2022. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Van penzuk , statuszuk , kariert epitettek , veszteni valojuk nincs. ÜDV : Egy még fiatal de nem irigy férfi.
2022. szept. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
45%

És miért kéne az embernek felesleges korlátok közé szorítania magát, csak azért, mert neked nem tetszik?

A barátnőm 15 évvel fiatalabb, és imádjuk egymást. Ha a te elvedet követtem volna, soha nem jöttünk volna össze.

Az meg, hogy valaki nem érti, hogy a nem az nem, ez kortól független. Csak sajnos van az a nagyon buta beidegződés, hogy egy huszonévestől ezt még szimpatikusnak is álíltják be, mert "jaj, milyen aranyosan küzd".

Az öregség meg egy relatív fogalom. De minek kéne ezen rugózni?

2022. szept. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!