Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lesz egy szexkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lesz egy szexkapcsolatbol egy igazi kapcsolat? Hányadik randi után érdemes ezt tisztázni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 29. 20:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Már az első szex előtt kellett volna! Lehet soha nem lesz.
2022. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk szexkapcsolatnak indult, de igazából az első együttlét után egyértelmű volt, hogy ebből több lesz, a második után meg megbeszéltük, hogy ne szórakozzunk, csináljuk "igaziból", onnantól kezdve lettek a randik valódi randik, amik nem arról szóltak, hogy akkor most kinél és hogyan fogunk összebújni.

9 éve együtt, házasságban és immáron 2 gyerekkel.


Szerintem ha hosszabb távon nem érzitek azt, hogy ebből többnek kéne lennie, akkor abból sosem lesz, de ha valami gyanús, azt szerintem jobb mielőbb tisztázni, már csak azért is, hogy elkerüljétek a félreértéseket és minimalizáljátok az esetleges sérüléseket.

2022. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Egy hatalmas csalódás előtt állok úgy érzem, és erre most tényleg nem lett volna szükségem.Ez lesz az utolsó csepp a pohárban,viszont nem akarok semmit elsietni,lehet hogy csak egy kis időre lesz szüksége. Várok 1-2 hetet.
2022. szept. 29. 21:14
 4/27 anonim ***** válasza:
51%
Pár hete jártunk össze, előtte megegyeztünk, hogy karbantartjuk egymás libidóját, nem akarunk komolyat. Aztán éreztem, hogy kezdek rendesen belezúgni. Úgyhogy legközelebb megmondtam ezt neki is, hogy itt akkor ezt most hagyjuk abba, mert nem szeretnék sérülni. Azt mondta, hogy ha így akarom, akkor így lesz. Két nap múlva ott állt az ajtóban, hogy nem eszik, nem alszik, ő is többet érez.
2022. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha bizonytalan mind2 de vannak beszelgetesek masik irant erdeklodes , torodes.
2022. szept. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
57%
A férjemmel 4 évvel ezelőtt így kezdtük. Én akkor léptem ki egy fs kapcsolatból, ő meg tengődött még a fsban. Hetente 1x-2x összejártunk, aztán ez már inkább kezdett kapcsolatra hasonlítani. Vett nekem ajándékokat, drága pezsgőt, ölelt, csókolt, szeretett úgy ahogyan az előtte lévő párkapcsolatomban soha. Nekem 5 hónap után kezdett kevés lenni. Nem akart többet, nem akart felvállalni és a szr kapcsolatot sem akarta lezárni. Nem akartam tovább alázni magamat, úgyhogy megszakítottam vele a kapcsolatot. Borzasztóan fájt, mert szerelmes lettem. 4 hónappal később kiderült, hogy ő is. Lezárta a kapcsolatát az exnőjével és elkezdtünk randizni, mint igazi pár. Azóta összeházasotunk és nemrég született meg a kislányunk. Szerintem ne add fel. Én is kibsztam az uramat, oszt a jó Isten szros lapáttal hajította utánam.
2022. szept. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
32%

Csak akkor lesz szexuális vágyam, ha szerelmes leszek, és úgy hiszem, az eddigi kedveseim többségének is, ez a norma az ismeretségi körömben, úgyhogy szexuális kapcsolatnál szorosabb szerintem nincs, mert az már a pont az i-re. Sose kellett ezt kimondanunk, egyértelmű volt.

Az ettől eltérő igény a deviancia, annak kell hangot adni. "Figyelj, Józsi, szerelmeskedünk, de nem gondolom komolyan." Egyébként szerintem ez sose lesz így, és hülyeség már a gondolat is.:))

2022. szept. 30. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
69%

Nem idore van szuksege.

Az ido nektek rossz, a te esetedben, mert rad fog unni es keresni fog mast.

Csak a tested kell neki, o egy targykent lat teged! Hiv ha kivan ehezve, aztan eldob mint egy rongyot! Vagy mond azt , hogy nem igy van

Rad ir amikor talalkozni akar, elotte 1 vagy 2 oraval, ir egy mizut ,jobb esetben ugy tesz mintha erdekelne mivan veled, de te legbelul erzed hogy megjatsza, tudod hogy azert irt mert este talalkozni akar, de probalod magad meggyozni hogy nem...biztos hianyzol neki es azert irt.

Nem hianyzol neki!

Az hianyzik neki hogy egyutt legyen egy novel, aki jelen pillanatban te vagy egy ideig, ameddig rad nem un.

Soha nem lesz belole kapcsolat, ha ezeket amiket irtam ,igy van..

2022. szept. 30. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Kb 3 hete tart ez az egész. Első randin lefeküdtünk,nemrég megvolt a második randi is,közben egy hét szünet volt mert menstrualtam.

Késő délután érkezett,együtt főzünk, vacsorazunk,sokat beszélgettünk,majd utána irány az ágy.

Ajándékokat nem kapok,csak egy-egy üveg borral állit be.

Reggel,reggelit készítettem,együtt eszünk,majd ezután elindult a munkába.

Amúgy egy nagyon szenvedélyes,figyelmes szerető.

Miután a második randi után elment,megbeszéltük hogy nem szexelünk mással.

Napközben csak keveset ír, ritkán keres.( dolgozik )

Egy hosszabb kapcsolaton van túl, pár hónapja elhagytak, és azt mondta nem szeretne ismét annyi rengeteg energiát valamibe belefektetni,és hogy adjak neki egy kis időt, mert időre van szüksége.

Tegnap délután óta egy szot sem ír, és nem hiszem hogy dolga akadt. Valószínűleg rámunt, vagy épp másnál ejszakazott.

Kar,mert szívesen megpróbáltam volna vele,de ez bizony nagyon egyoldalú.

2022. szept. 30. 07:25
 10/27 A kérdező kommentje:
Epp most írt,hogy holnap jön ha szeretném és össze szereli a szekrényt amit vettem. De érdekes hogy tegnap délután 5 óta most ért rá válaszolni.
2022. szept. 30. 07:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!