Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lesz egy szexkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lesz egy szexkapcsolatbol egy igazi kapcsolat? Hányadik randi után érdemes ezt tisztázni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 29. 20:56
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

De miert ne látnék?

Sokat segít, holnap egész nap együtt leszünk, akárhányszor együtt vagyunk nálam alszik.

Nem szexelunk mással, az elöbb azt írta hogy ő másnak már nem is ír.

Lehet hogy idővel igenis kialakul ebből valami,de jó hogy a gyakori közönsége már most tudja hogy csak a szexre kellek.

Szerintem minden kapcsolat így kezdődik

Közös programok,szex,sok sok beszélgetés....

Na de majd kiderul

2022. szept. 30. 14:58
 22/27 anonim ***** válasza:

Minek írtad ki a kérdést?

Te magad írtad hogy azt mondta hogy egy hosszú kapcsolat után nem akar annyi energiát bele fektetni egy kapcsolatba? Akkor most erre mit írjunk? Majd az idő elődönti hogy csak üríteni akar vagy mást is.

2022. szept. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
22, igen meg azt is mondta hogy pár találkozás után, hogyan tudna eldonteni valaki hogy a másik emberrel -e szeretne lenni, ergo időre van szüksége és ezzel egyet értek.
2022. szept. 30. 15:08
 24/27 anonim ***** válasza:
47%
Persze, de azért egy kapcsolatot nem az ágyban szoktunk kezdeni, mert azt elég hamar el tudta dönteni hogy megdugjon.
2022. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én pl. konkrétan nem úgy értettem tisztázás alatt, hogyveled pont miért kezdett el ismerkedni, hanem általában milyen kapcsolatot keres. De lényegtelen, itt úgyse jós senki. Mindne esetre, a konrét ember és az időhúzása sokat elmond számomra.
2022. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
11: Nem tudsz te is vendégeskedni nála? Nem illik viszonzatlanul hagynia a meghívásokat....
2022. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"hogyan tudna eldonteni valaki hogy a másik emberrel -e szeretne lenni"


Mit értesz együttlevés alatt?

Nekem az az együttlevés, amiket felsoroltál a 21-ben.

Nem tudom, mitől lehetne egy kapcsolat ennél komolyabb.

Sőt, én ezt minden kapcsolatomban ennél sokkal ritkásabban csináltam, mint ti.

2022. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!