Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lesz egy szexkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lesz egy szexkapcsolatbol egy igazi kapcsolat? Hányadik randi után érdemes ezt tisztázni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 29. 20:56
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Megkerdeztem.

Azt mondta hogy nagyon sajnálja,bocsánatot kért.

De mivel nalam ejszakazott,és utána lenyomott egy 12 órás műszakot,haza ment és korán elaludt. Az éjszaka közepén felebredt, de akkor mar nem akart zavarni, ezért válaszolt ma reggel. Azt mondta,hogy tényleg senki mással nem találkozik, nem akar mással szexelni és szeretne ha én sem tennem.



Nem tudom hogy higyjek-e neki.

Azt hiszem kinézetre is kicsit jobb nálam. Nem az én szintem,de nem vagyok ebben sem biztos.

Minden olyan bizonytalan.

Azt hiszem, elengedni még nem tudom és nem is akarom,adok neki egy kis időt,addig élvezem a helyzetet,és ha mégsem leszünk együtt, akkor sem veszítettem semmit.

2022. szept. 30. 08:58
 12/27 anonim ***** válasza:
72%
Te már most sem élvezed a helyzetet, mert folyton kattogsz..
2022. szept. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
72%
De ha nem szexkapcsolatot akarsz, minek mész bele, ha a másik azt akar? Ez nem így megy, hogy majd mindenki megváltozik.
2022. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Nem volt letisztazva hogy mi lesz ebből.... még csak kétszer láttuk egymást. Igen ,szex volt - nagyon tombol a kémia köztünk. :-)


Viszont például holnap együtt ebédelünk egy étteremben,utána sétálunk majd megbeszéltem vele hogy amíg ő össze szereli az új ruhásszekrényt, addig én főzök valami vacsit, és itt is fog aludni.

Szerintem ez már inkább a barátság extrákkal kategória, vagy nem ?

2022. szept. 30. 13:16
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor ezt minél előbb tisztázzátok. Azt hittem, hogy fixen az volt megbeszélve, hogy csak szex és időtöltés. Ezeket a dolgokat a legelején a legjobb megbeszélni, ki mennyire keres komolyat.
2022. szept. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

15, igazad van csak nem szeretnek túl nyomakado lenni.

Neki sem könnyű,több éves kapcsolat után,és én is rengeteget csalódtam.

Ezért mondta talán hogy neki egy kis időre van szüksége.

De ahogy írtam, nem csak jön és megy ,hanem a holnapi,harmadik randin már közös program is lesz.

Tudom ,nem kellene még semmire gondolnom ,de szerintem ebből még bármi lehet.

2022. szept. 30. 13:29
 17/27 anonim ***** válasza:
72%

Ha frissen szakított vagy nem dolgozta fel az előző kapcsolatát és idő kell neki, ne húzza más agyát.

Nincs ebben semmi nyomulás, ha tudni akarod. Meg nem akarsz beleesni, miközben ő meg csak nem akar egyedül lenni. Mondjuk, ezt is könnyen ki lehet játszani, csak óvatosan az ilyenekkel.

2022. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
71%
Ha ő csak szexet akár, akkor az csak szex lesz, kis időtöltés. Míg nem talál párt magának.
2022. szept. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, de szerintem 2 randi után senki nem tudja igazán eldönteni hogy mit akar ,épp ezért szeretne több időt tölteni velem az ágyon kívül.
2022. szept. 30. 14:48
 20/27 anonim ***** válasza:
71%
Csak válaszoltunk a kérdésre. Te már most sokkal többet látsz bele.
2022. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!