Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ghostingoló csaj Tinderen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostingoló csaj Tinderen. Érdemes az ilyeneket jelenteni?

Figyelt kérdés
Rohadtul felbosszant, hogy némelyik kis pipi azt gondolja magáról hogy neki mindent lehet. Elkényeztetett kis fruskák, akik néhány mondat után eltűnnek vagy szétválnak, mert jön egy gazdagabb vagy kigyúrtabb. Mindig jelentem őket, de volt már akit láttam újból. Mit képzelnek ezek? Hiába vagyok kedves velük, érdeklődő, a magunkfajta jófej, aranyos srácok sosem kellenek csak a bunkó pénzes p.csfejek. Mit csodálkoznak hogy aztán meg lesznek csalva? Kiábrándító, érdemes jelentgetni vagy hogy lehet szűrni ezeket?

2022. okt. 2. 20:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20%
Az ilyen noket szoptatjak meg a bulik budijaban .. jatekszernek jok , ne bankodj ezek miatt.
2022. okt. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hiába jelented, nem szegte meg a felhasználási szabályokat. Nincs olyan szabály, hogy kötelező válaszolni annak, akivel korábban cseteltél.


Persze emberileg egy toprongy, ha tényleg ok nélkül ghostingolt.

Igazából ne ülj neki túl nagy elvárásokkal, és akkor nem fogsz koppanni. Valószínűleg nem a tinderen fogod megtalálni életed szerelmét.

2022. okt. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a ghostingban nincs semmi. Vad idegen emberekkel beszel az ember. Velem is eljátszották sokszor és oké, hogy nem esik jól, de ne akadj már ennyire ki rajta, mint egy hisztis három éves gyerek.
2022. okt. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13: gratulálok, hogy te is egy ekkora bunkó vagy. Milyen jó lenne, ha a valóságban is mondat közben hátat fordítanánk egymásnak igaz? Nekem is volt olyan, hogy még egyetemi buliban 10 éve leszólított egy kövérke forma csaj, ilyen kis malacfejű volt, de rendes volt és eszembe sem jutott ott hagyni szó nélkül, hiába nem érdekelt. Kicsit cseverésztünk, és finoman jeleztem neki, hogy nem az eseteim a kerekebb lányok. Ennyi, mindenki méltósággal távozott és nem aláztuk meg a másikat ezzel a kussban eltűnéssel! Én is megkaptam már hogy kampós órrom van meg túl vézna vagyok, aztán nem sértődtem meg, puff. MIért olyan nehéz ez??
2022. okt. 3. 18:46
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennék bunkó? Én nem csináltam ilyet, velem már viszont sokszor. Mivel azonban rendben van az onertekelesem, ezért nem sértődök meg ilyesmin és veszem magamra.

A gondok nálad vannak.

Igen, van olyan, hogy élőben oda mész valakihez, leszolitod, radnez és elfordul. Az interneten ez a ghosting. Az meg, hogy ilyen elvárásokat támasztasz egy vadidegen fele, hogy meg indokolja, miért lép le…volt olyan kapcsolatom, ami szinten így ért véget és mégsem itt idegeskedem miatta, hanem azóta már van egy tok jó kapcsolatom. Bár nyilván ehhez ész és önbizalom is kellett, nyilván egyszerűbb itt sirakozni…

2022. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#15: így van!


Eleve nem kell túldimenzionálni az ilyen felületes online kapcsolatok jelentőségét.


Kérdező! ismerkedj offline, és ne siránkozz.

2022. okt. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Lehet jelenteni, csak épp nincs értelme.

Sokan azért nem válaszolnak, mert egyszerűen nem tudnak-

Ismerek egy teljesen átlagos, vidéki lányt, 1200+ fiú húzta jobbra.

2022. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Velem a következő esett meg a napokban:

Én: szia, hogy telik a hétvége?

Csaj: jól, egészen addig, amíg nem írtál

Mondom, WTF? Jelentettem sértő üzenet miatt. Másik fiókból felnéztem 2 nap múlva, ugyanúgy ott volt a csaj a pakliban. Nem foglalkoznak vele, mivel a nők vonzzák a férfiakat a platformra, akik a pénzt hozzák. A férfiakat már a legkisebb dolog miatt bannolják, kb elég, ha csúnyán nézel az egyik képeden.

2022. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!