Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akkor is értékelik férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akkor is értékelik férfi őszinteségét ha kiderül egy nagy nulla vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval elmondom neki hogy én gyáva vagyok: pl. ha háború törne ki akkor elmenekülnék, elrejtőznék, mert gyenge vagyok.


Vagy hogy nincs komolyan vehető egzisztenciám, nincs saját lakásom, csak bérelni tudok stb.


Szóval nem szépítem előtte ki vagyok, mi vagyok vagy hogy mi lehet még belőlem.



2022. okt. 4. 11:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Vetíteni kell tesó, másképp nem megy ha p!na közelébe akarsz jutni. Mindenki ezt csinálja. Álmokat kell adni a nőknek, telibeszélni a fejüket azzal amit hallani akarnak aztán magától csúszik le róluk a bugyi.
2022. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

1

Már amelyik nő annyira hülye, hogy elhiszi az ilyen kamut

...😏

2022. okt. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező, egy nő attól is felkapja a vizet, ha - mikor megjött a fodrásztól - őszintén elmondod neki, hogy nem tetszik a végeredmény, sokkal jobban állt a haja, mielőtt elment fodrászhoz.


Szóval, ha egy nőtől akarsz valamit, vagy egy párkapcsolatban békességet akarsz, jól gondold meg, mikor vagy vele őszinte!

2022. okt. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Én nagyon rühelltem azt hogy a volt párom mindent kikeruove vagy hazugsággal akar megoldani(ő nem flörtölt, ő nem társkeresőzött mögöttem, ő szent stb)

SOHA, szakítás után sem kaptam egy belátást tőle, egy megbánást egy bocsánatkérést, képtelen egyenességre hogy igen párpedig elb.sztam a bizalmad, tudom hogy hulye voltam bocsáss meg.

Mai napig is tagad és hazudozik minden másról is.



Nem is csak mint férfit utáltam meg, hanem mint embert is.

2022. okt. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
*mindent kikerülve
2022. okt. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Olyan kemények néha a férfiak de annyi nincs bennük gyakorta hogy egyenesen a képedbe megmondják hogy igen hibás vagyok, igen sajnálom!


Nagy keményen gyúrosak meg bunyósak meg dominánsak, de az őszinteséghez egy gyenge sz.rok!

2022. okt. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Más az őszinteség és a fölösleges beszéd. Miért akarsz ennyit beszélni magadról?
2022. okt. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
#6 a férfiasság nem egyenlő az erővel meg dominanciával, csak nézz rájuk:D
2022. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

Nem pont erő meg dominancia. Az csak pelda volt.

Ott vannak ezek a nagyon okosak, vezetők cégvezetők is, vagy az intelligensek. De oda nem állnának a nőjük elé hogy ne haragudj szivem, hagyjuk egymást nem szeretlek, hanem csalja a titkárnővel. És megideologizálja hogy ez jobbba vagyon miatt meg a gyereknek meg a nőnek is. Örülhet így is neki a párja hogy ő lealacsonyodik hozzá.


Egy senkik.

2022. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

"pl. ha háború törne ki akkor elmenekülnék, elrejtőznék"


Hát nekem pl ez tök alap, nem szívesen lennék olyannal akinek nincs jobb dolga mint gazdagok agybaja miatt menni önként meghalni.


N

2022. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!