Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akkor is értékelik férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akkor is értékelik férfi őszinteségét ha kiderül egy nagy nulla vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval elmondom neki hogy én gyáva vagyok: pl. ha háború törne ki akkor elmenekülnék, elrejtőznék, mert gyenge vagyok.


Vagy hogy nincs komolyan vehető egzisztenciám, nincs saját lakásom, csak bérelni tudok stb.


Szóval nem szépítem előtte ki vagyok, mi vagyok vagy hogy mi lehet még belőlem.



2022. okt. 4. 11:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A lepontozóknak hasonló társat kívánok.
2022. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Asszem pont tegnap írtam le valahova, de értékelni az őszinteséget nem azt jelenti hogy vallj be bármit is magadról, a nő elfogadja, elnézi, és szétteszi neked a lábait.

Igen, 100%ig értékelendő ha bevallod hogy pl nincsenek nagyobb ambícióid. Ebből már el lehet indulni valamerre; vagy elfogadják, vagy pedig elutasítanak miatta. Mindkettő jobb, mint ha sunnyognál.

2022. okt. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%

Meg kéne érteni, hogy mi a különbség az őszinteség, és a dolog, amivel kapcsolatban őszinte vagy között.


Mert az őszinteség elvárt, de nem jár érte semmi. Mindketten olyan kapcsolatot szeretnétek, amiben jól kijöttök.


Ha én 0 gyereket akarok, te meg 3-at, és ezt elmondod, nem az őszinteségedet büntetem azzal, hogy szakítunk, hanem egyszerűen nem illünk össze.


Ha azt hiszed, az őszinteségedet büntetik, egyszerűen egy rossz ember vagy, aki sok mocsokságot tett, amiért nem vállal felelősséget.

2022. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Általában az ilyen kérdések kiírói azt hiszik, hogy ha őszinték, akkor a másiknak el is kell fogadni őket. Nos, nem. Az őstinteség pozitív dolog, előbb kiderül, hogy nem illenek össze az emberek.

Ezt most nem rád értettem, hanem általában.


Ha háború törne ki, akkor speciel azt várnám a páromtól, hogy húzzunk el mielőbb.

2022. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna ha ilyen dolgokat vallana be a barátom. Háborúba “el se engedném”, inkább segítenék elbújni neki.

Nem érdekelne, ha nem lenne háza, ha van egy biztos munkahelye ahol a jelenlegi helyzetet tekintve viszonylag normálisan keres.

2022. okt. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!