Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy nő akit nagyon szeretek de nálam 12 évvel idősebb. Nem volt köztünk szexuális viszony meg, viszont ha nem vagyunk együtt hiányzik tehát nagyon erős érzelmeket vált ki belőlem. Barátnőm meg nem volt, de ilyen soha nem volt.


Azt mondta hogy ő nem a barátjának tekint engem hanem "fogadott unoka nővérem szeretne lenni vagy ilyesmi" Ez mit jelent? Ez többet jelent mint egy barátság?

En meg úgy tekintem őt mint egy lelki társ.


2022. okt. 5. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Óh, ez már nem friendzone, hanem annál sokkal súlyosabb: ez esélytelen, kisapám! A korkülönbség is sok, főleg, ha még nem volt nőd.
2022. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki egyfajta rokonnak tekint teged, az hogy lenne tobb a baratsagnal?? Ezzel egy no mindig azt akarja erzekeltetni, hogy nincs eselyed.
2022. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mármint mire nincs esélyem? Mert szexuális kapcsolat Ugyse lehet köztünk mert van egy betegségem hogy nem szeretek emberekhez hozzáérni. De ez hogy rokonnak tekint mivel én is erős érzelmeket érzek iránta. Tehát akkor nem szimplán haver vagyok a szemében? Akinek nem vagyok fontos vagy szimplán beszélgető társ. Tehát értitek. Nekem az jó hogy rokonnak tart.
2022. okt. 5. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja hogy te nem is akarsz osszejonni vele. Akkor vegulis... de ez altalaban akkor sem romantikus jellegu erzelmeket jelent egy notol. Tehat ha azt varod, hogy szerelmes legyen beled, attol messze all a dolog. Ha viszont az eleg neked, hogy az atlagnal jobban kedvel, az valoszinu fennall.
2022. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!