Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy tipikus csajozós szöveg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy tipikus csajozós szöveg?

Figyelt kérdés

Megkérdezi tőlem egy srác,hogy van-e barátom,én mondom,hogy nincs,de ő tovább bonyolítja a dolgot,és nekem kell bizonygatnom,hogy tényleg nincs.Mért olyan hihetetlen ez számára?Vagy ezzel csajoznak?

De amúgy ez az x. alkalom után már nagyon idegesítő.


2010. szept. 27. 02:03
 1/5 anonim ***** válasza:
pfuu..na ja..az... szerintem utalás akar lenni arra,hogy szép vagy...és ezért "hiszi" azt hogy nincs barátod...de ez csak sejtés...még hogy a nők a bonyolultak mi.:D
2010. szept. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez velem is szokott így lenni:S sztem is elég idegesítő..:S
2010. szept. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hangulatos kávézó, zenés szórakozóhely (nem diszkó). Több társaság beszélget az asztaloknál. Egy fiú észre vesz egy szimpatikus lányt, és odamegy hozzá. Még tapasztalatlan, így rögtön a közepébe vág.


- Szia! Van pasid?

- Nincs.

- Tényleg nincs?

- Tényleg.

- Jó, mert ha lenne, akkor biztosan féltékeny lenne most, hogy itt beszélgetek veled. Amúgy féltékeny típus?

- Mondom, hogy nincs pasim!

- Ó, el is felejtettem. És mióta nincs? Nem hiszem el, hogy egy ilyen szép lány teljesen egyedül van, nincs mellette olyan, aki szereti.

- Elég régóta nincs pasim.

- Ezt amúgy nehéz elhinni. Ugye most csak játszol velem, és amikor meguntál, itt hagysz, és jól kiröhögtök a pasiddal meg a barátnőiddel, hogy mekkora lúzer vagyok!?

##DURR EGY POFON##

A lány otthagyja a fiút. Hős lovagunk egyedül marad, mert hülye volt, szegény csaj azt tette, amit ilyenkor kell.

2010. szept. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont ez az amiről beszélek....ez nem jópofa,hanem idegesítő.Mért kell ennyire túlragozni?!
2010. szept. 27. 10:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Különben van barátod?



Bocs....:)

2010. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!