Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, hány évesen jött el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hány évesen jött el számotokra a "minden férfi szemét" inkább utazgatok meg háziállatot tartok időszak?

Figyelt kérdés
2022. okt. 10. 11:23
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
13%
25 után szokott náluk ez bekövetkezni, amikor már kezd lefőni a coffe, és hirtelen észreveszik hogy már nem hever lábaik előtt a világ, mert megöregedtek.
2022. okt. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
98%
25 éves és megöregedett 😂
2022. okt. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
7%
25 körül a magyar nőknél már jönnek az első ráncok, plusz kilók, mellek és segg feszességének csökkenése, stb. Megöregednek a 16-24 korosztályhoz képest.
2022. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
91%
Nem öregednek meg, hanem tapasztaltabbak lesznek mint hasonló korú fiúk, hiszen addigra egy lánynak általában már leglább 2-3 kapcsolata volt és elkezd gyanakoni, hogy valami nincs rendben :D
2022. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
89%

#11

Ne vicceljünk már, hogy 25 évesen öregek a nők, nagyon sok 35-40 évesen is nagyon csinos, nem is mondanád meg a korát. Ennek a dolognak inkább a gyerekvállalás szempontjából van jelentősége.

2022. okt. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
99%

Nem gondolom, hogy minden férfi szemét. 2 éve van két cicám, most lettem újra szingli. Amíg egyedül vagyok új hobbikat keresek és biztos utazni is fogok.

Ha jön olyan férfi, aki boldogabbá teszi az életem, mint amilyen egyedül, akkor őt szívesen fogadom majd. Kb ennyi, amit a párkeresésről gondolok. Nem fogok külön kaparni érte és nem fogom az első próbálkozóval leélni az életem, csak, hogy ne legyek egyedül. Nekem elég jó egyedül is, korábban is jó volt.

Akkor van értelme egy kapcsolatnak, ha hozzátesz az életedhez.

2022. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
98%
Lemaradt a korom. 26 éves vagyok, 16-os voltam.
2022. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
89%

11


Csak hiszed. Egy 60 éves nő is jobban válogathat, mint te, az alapján ahogy itt elő szoktad adni magad :D

2022. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
13%

#18

Nálam mindenki jobban válogathat, mert még soha nem aljasodtam olyan mélyre, hogy kezdeményezzek, és nem is fogok! Van bennem tartás, nem leszek pincsikutya.

De amúgy látom betaláltam, mert ilyenkor szokott személyeskedni a fajtád. 60 éves nő meg, hagyjuk már. Lehet hogy válogathatnak, de csak a selejtek közül. Szétveti őket a düh a számukra elérhető felhozatal miatt. Minden nő a pénzre és jó külsőre vágyik, az ilyen jóképű gazdag pasik pedig a fiatal, feszes cicababákat fogják választani, nem a 25 feletti csirkéket. Gazdagot kifoghat egy 60 éves nő is, de csak valami papát, amikor az elmegy golfozni, akkor meg kisírt szemekkel, előveszi az ágy alól a vibrit, és elkezd fantáziálni a hat villával arrébb lakó 20-on, 30-as éveiben járó, herkules testű, lambos, mclarenes, rolls royceos alpharól.

Amúgy de meglepő, hogy a válaszoló cicás, kutyás gyásznők mind 25 felettiek!😄

2022. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
24
2022. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!