Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha a sok csalódást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha a sok csalódástól elment a kedvem a lányoktól, úgy hogy még soha nem is volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Annyira bunkók a lányok (persze van kivétel, de kevés). El vannak szállva maguktól és nagyon bunkón tudnak vislekedni. Legjobban az idegesít amelyik azt csinálta hogy elutasított egy jobb srácért, de amikor vele szakított akkor megkeresett hogy szakított és most jó lennék. Ezt nagyon megalázónak érzem hogy elsőre nem kellettem. Meg ennek a lánynak mondtam hogy nekem még sosem volt barátnőm és még is így viselkedik, nem pedig segít:(

Nem is értem azokat akiknek volt kapcsolatuk és nagyot csalódtak, esetleg megcsalták azok hogy tudnak újjabb és újjabb kapcsolatban lenni.


Nekem még sosem volt barátnőm de feladtam, undorom a legtöbb csaj stílusától. Tudom vannak aranyos, kedves lányok is, de én nem találok olyat.


2022. okt. 10. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

"Meg ennek a lánynak mondtam hogy nekem még sosem volt barátnőm és még is így viselkedik, nem pedig segít:("


Te mennyire vagy elszállva magadtól, ha azt hiszed, neked jár a segítség?

2022. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem segítség, hanem megértés hogy ezért vagyok béna és lassú az ismerkedésben.

Vagy ha nem ért meg akkor felejtsen el és ne szórakozzon velem.

2022. okt. 10. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem normális. Hiszen nem szabad feladni.
2022. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Számszerűsítsük már, hogy a "sok" nálad mit is jelent?


Ha akarsz kapcsolatot akkor nem a kudarcokat számolod, hanem próbálkozol addig amíg nem találod meg azt akivel minden jó. Minden más csak kifogás.

2022. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem, amíg nem volt párkapcsolatod, nem csalódhatsz párkapcsolatokról.
2022. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Segít? Megérti, hogy lassú vagy? :D

Nem dolga. Nekem sem kellene ilyen srác, mert senki nem óvónéni vagy anyuka szeretne lenni.

Nőj fel és szedd össze magad, mert ez a rinya kiábrándító.

2022. okt. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!