Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 évesen már, csak a gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen már, csak a gyerekes anyukáknál van esélyem?

Figyelt kérdés

2022. okt. 10. 19:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

Dehogy! 28 évesen 20+ a te korosztályod, ott azért még vannak gyerektelenek.

N

2022. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Ma már többség eleve 30 körül szül, szóval sokan még 35 felett is gyerektelenek.
2022. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy, minden nőnél van esélyed 20-35 között, ebbe a gyerekesek is beletartoznak, bár ha megtudják, hogy vélekedsz róluk, akkor már nem fognak:D 8 év pont határeset, próbálkozhatsz a 20 éveseknél, 1-2 biztos akad majd, akinek ez még nem gond annyira, de ja, fel kell készülnöd, hogy 25-35 között a nők harmada már anyuka, a maradék már azon van, hogy anyuka lehessen.


És ja, azért vannak ennyien, mert a férfiak sem szívesen nevelik még a magukét sem, szóval ne aggódj, tőled sem fognak sokat várni. Én is anyuka vagyok már, és nem kellene ilyen férfi, a normálisabb rétegben anyukát nehezebb felszedni, mint huszonéves lánykát, mert mi már nem csak magunkra figyelünk, nem elég, ha valaki vonzó, vicces, intelligens, hanem lelkileg stabilnak kell lennie, anyagilag megbízhatónak, és normális stresszkezelést kell mutatnia, na meg nem fér bele a miénktől eltérő világnézet sem. Esélytelen, hogy olyannal járjak, aki heti 4x2 órára lelép, hogy kondizzon például, 20 évesen pedig még szimpatikus is lett volna, hogy törődik a megjelenésével, most már hiúságnak tartom(hacsak nem ebből él), csak az egészségre menjen, ahhoz meg elég heti kétszer-háromszor sétálni, kirándulni közösen. Szóval minél idősebb valaki és minél több dologról gondoskodik, annál több szűrője lesz. Kutyások sem fogják pl pártolni, hogy heti két nap wellness ahova a kutyát nem viheti, vagy esti program ami sétaidőben van. Más meg örülne ennek. Az életmódokat össze kell tudni egyeztetni, minél többtényezős valaki élete, annál kevésbé tud alkalmazkodni, így már gyakran az elején kiesel. Sok fiatal élete még "üres", csak lemondható dolgok vannak benne, képlékeny, mi fontos nekik, keresik magukat, így rugalmasabbak is, alkalmazkodóbbak, közülük válassz.

2022. okt. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#12 most egy 34 éves anyukát kezelgetek semmi elvárása sincs felém,csak az hogy rendesen megcsináljam,sőt még ő vásárol be nekem mikor lejön hozzám. Ja és nem gyér a hajam!
2022. okt. 11. 10:27
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy szexre gondoltál? Aki épp lelkileg padlón van, 16-70-ig összeszedhetsz bárkit, ha rossz passzban vagyunk, sokunk bárkivel beéri, de ez nem azt jelenti, hogy kapcsolatra is kellene a pasas, vagy terveznénk vele. Anyuka korú nőkben 20 felett túlteng az anyáskodás gyerekkel vagy anélkül, én másnak még a wcjét is kitakarítottam, pedig akkor még közelben sem volt gyerek, egyszerűen "gondoskodhatnékom" volt, vettem neki enni, jól tartottam, pedig nem is szerettem.


Ilyen sok nőnél előfordul, tiniként viszont a közelében sem voltam ilyesminek.

2022. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem nincs gyerekem, de engem pont más korosztály érdekel.
2022. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát nem valami szépen beszélsz a 34 éves anyukáról, akit "kezelgetsz". Ha így állsz hozzá, tényleg csak a használt kategóriában van keresnivalód.
2022. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!