Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megalázó lenne bocsánatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázó lenne bocsánatot kérni tőle?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy sráccal. Mindig képeket kért rólam, nem intimet, csak képeket. Én küldtem is neki, de ő csak egyszer küldött, akkor is takarta az arcát… Kibuktam már, mikor állandóan kért de én nem kaptam. Addig nem akartam találkozni vele amíg nem látom…. Lemondtam a randit is. Elküldtem. Ő ezt felfogta, nem is reagált rá. Azóta nem keres. Szerintetek megalázó lenne bocsánatot kérni tőle és randira hívni újra? 25/N

2022. okt. 11. 19:42
1 2
 1/19 Noren1989 ***** válasza:
98%

Nem, nem tennék semmit.


Úgy egyàltalàn.

Ismerkedj màssal nyugodtan.

2022. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1-es! Megtenném… De egy ideje csak rá gondolok… Olyan jól elbeszélgettünk és ezek a beszélgetések hiányoznak. Nem gondoltam át. Viszont tényleg küldhetett volna…😇
2022. okt. 11. 19:46
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem van vkije azért nem meri arccal
2022. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Noren1989 ***** válasza:
46%
Szóval kell pajtinak 🤨🤔
2022. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ahj már.😁 Milyenek vagytok… Valaki adjon valami tanácsot légyszíves. De ne Noren. ( Kedvelem amúgy a válaszaidat általában😂) Egyfolytában ezen kattogok.
2022. okt. 11. 19:55
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Bakker Ha ennyire nem képes h felvallaja az arcat akkor menekulj ...ne akarj tole semmit...

Ha annyira akarna teged megtette volna...

Vagy szarul nez ki vagy csak kalandozni akart...hagyd a p-be...

2022. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6-os! Még csak intimképet sem küldött. Arra gondoltam félénk.
2022. okt. 11. 19:57
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Ennyire ne legyél már elkeseredett, legyen már egy kis tartásod.
2022. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki félénk akkor hogy akart volna találkozni ha képet se mert küldeni?...hagyjuk mar :D

Tipik az aki csak kepeket ker , hogy recsizzen..aztan o meg nem akar semmit az illetőtől...max kalandot...

Ha azóta nem keres akkor nem hiszem h annyira akart teged..

2022. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Vagy valami beteg fsz aki kicsapta a kèpeidre párszor , de arra már nem vagy neki elég jó hogy talizzatok.


Vagy esetleg tényleg nője van.

2022. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!