Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem nagyon, de mások az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem nagyon, de mások az igények! Ti maradnátok?

Figyelt kérdés

Több, mint 4 éve vagyok kapcsolatban valakivel. Nagyon szeretem, és ő is engem.

Én szeretnék már családot, ő még nem. Azt látom, hogy ő még élni akar(velem persze),de nekem már nem hiányzik a sok buli, illetve én már caaládban élnék és így élném a programjainkat. Nem tudom hogy érdemes-e arra vàrni,hogy valamikor megérik erre?

Mondjuk amikor én meg már nem akarok szülni(mert 40 felett már nem szeretnék és az már csak 2,5év)


2022. okt. 12. 12:44
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
El lehet valakit engedni, úgy, hogy nagyon szereted, de egyszerűen már nem akarok várni arra, hogy “felnőjjön” ?
2022. okt. 12. 12:52
 2/22 anonim ***** válasza:
Persze erdemes varni.
2022. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Jókor jut eszedbe ezen gondolkodni.
2022. okt. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
38 évesen szerintem nincs mire várj.
2022. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Van már egy kislányom, szal elkesve nem vagyok. Az hogy családban éljünk, számomra az fontos. Itt van, szeret minket, de neki más a prioritás, nem az, ami nekem. Ő azt mondja majd idővel…4 év után…de mikor?
2022. okt. 12. 14:28
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem. Azt hittem, még szülni akarsz neki. Vagy vállalnál vele közös gyereket? Vagy mire érted, hogy családban élnél vele? Ő csak átjár hozzátok? Neki mi a prioritás?

Amúgy a véleményem változatlan. 4 év után ha még mindig húzza az időt, az az idővel soha nem fog eljönni. Ő nem akar titeket komolyan.

2022. okt. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen! Még jó lenne gyerkőc is. Arra gondolok, hogy feleségül venne, és nem csak a bulikon járna az esze, hanem mondjuk azon, hogy csinálnánk gyerekes programokat. Nyilván tudom, hogy ő még nincs ott fejben ezekre, csak reménykedek, hogy ott lesz hamar… de sok idő ez már, és nem gondolnám , h ez 1-2 éven belül hirtelen átváltana benne. Akar gyereket ezt elmondta, de majd. Nem tudni ez mit takar időbe.
2022. okt. 12. 14:34
 8/22 A kérdező kommentje:
Itt lakik nálam amúgy. Most fog építkezni ő/mi.
2022. okt. 12. 14:35
 9/22 A kérdező kommentje:
Én is így érzem egyébként, hogy nem gondolja komolyan. De egyszerűen elmenni sem akar. Egyszer elküldtem, de hónapokig nyomult, visszaengedtem. Uygan olyan minden azóta is
2022. okt. 12. 14:36
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Hány éves, hogy "még" nincs ott fejben ezekre 4 év után? 19? Gondolom nem...


Nálad lakik, aha. Gyerekes, közös programot nem akar, házasságot, közös gyereket nem akar. Építkezik. Most ő vagy ti? Mert nekem az az érzésem, ha elkészül a ház, lelép és te feleslegesen vártál és oldottad meg a lakhatását.

2022. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!