Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket ez zavar csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez zavar csajok?

Figyelt kérdés

Lényegében annyi a sztori, hogy egy "kedves" leányzó elvből nem jönne össze olyan sráccal, aki animét néz. (Előre leszögezem, nem velem történt a dolog.)


Egy jól kinéző, izmos, sportos egyetemista srácról beszélek egyébként. Teljesen normális, jó társaság. Nem akarom elhinni, hogy valaki emiatt ítéli el/ítéli meg a másikat.


Sokan hasonlóan vélekedtek, vagy ez egy szélsőséges eset, mit gondoltok?



2022. okt. 13. 17:19
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
66%
Engem sem zavarna, de több olyan anime rajongóval találkoztam már, akik szó szerint mindenkit meg akartak győzni róla, hogy az anime a legjobb dolog a világon. Nem lehetett őket lerázni, folyton azzal jöttek, hogy "de csak ezt nézd meg", "de ezt még az xy (nem anime rajongó) is szerette"... Lényegében az volt az egész személyiségük, hogy szeretik az animéket. Tudom, hogy nem mindenki ilyen, a legtöbben teljesen normálisak. Nekem is vannak barátaim, akik szeretik őket, és abszolút semmi baj nincs velük, pedig engem tökre hidegen hagynak az animék. Szerintem sem jó emiatt elítélni valakit, de lehet, hogy a kérdésben említett "leányzó" is találkozott pár ilyen hardcore rajongóval, akik elrontották számára ezt az egész műfajt.
2022. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
87%

Nekem párom elfogadta, kompromisszumot kötöttünk. Én nézek vele focit, ő néz velem animét.

Ha nem tudjátok megbeszélni, akkor a másik fél nem akar érted tenni. Ennyi. Az ilyet engedd el, kár rá energiát pazarolni. :)

2022. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem ítélkezés, egyszerűen nem szimpatikus tulajdonság, ennyi.


Nekem nincs vele bajom, másnak meg nem oké, de én pl vőféllyel nem jönnék össze, mert nem oké, hogy hétvégente nem is látom.

2022. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

Na 11es válasza tetszik. Lehet, hogy ezelőtt a srác előtt már találkozott anime fanatikusokkal. Ők valóban átmehetnek idegesítő kategóriába, ezt aláírom. Viszont a haverom nem ilyen, a csajszi mégis előre ítélkezett ugyebár...


12es, ez tetszik! :D

2022. okt. 13. 19:52
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

(11-es vagyok)

Persze, értem, írtam is, hogy nem mindenki ilyen. Szerintem sem célszerű annyi alapján ítélkezni, hogy valaki szereti az animéket, de rengeteg ember rendelkezik ilyesmi torzításokkal, még ha nem is feltétlen a párkapcsolatok terén. Egyszerű asszociáció az egész. Nem értek vele egyet semmiképp, de értem, hogyan tud egy ilyen vélekedés vagy meggyőződés kialakulni valakiben. Onnantól meg, hogy kialakult, nehéz vele bármit kezdeni, főleg akkor, ha valaki ennyire elzárkózik attól, hogy mondjuk bármiféle ellentétes irányú tapasztalata legyen az adott dologgal kapcsolatban. Igazából személy szerint én is azt mondanám, amit a 9-es válaszoló: a haverodnak nem kár ezért. Én sem lennék szívesen olyannal, aki alig-alig tolerálja valamelyik hobbimat, mert hülye beidegződései vannak vele kapcsolatban. Legyenek neki, biztos nekem is vannak, de így nem fog működni egy párkapcsolat. Ha valakik annyira nem passzolnak, hogy egy ilyen apróságban ne jussanak közös nevezőre, akkor úgyis mindegy.

2022. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
37%

Engem nem zavar. Főleg, hogy én is animés vagyok kiskorom óta.

18L

2022. okt. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
85%

„Viszont a haverom nem ilyen, a csajszi mégis előre ítélkezett ugyebár..."

Hát ja, ezt nevezik előítéletnek, na az egy nagyon rossz tulajdonság.

17-es voltam

2022. okt. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim válasza:
32%

bárcsak összejöhetnék egy animéssel xd én örülnék neki. egyébként ha én megismerkednék egy sráccal és jól megvagyunk és a szereti az úszást akkor hagyjam ott? nem kell részt venni a hobbijában és kész. elfogadom, ő szereti én nem, csinálja. most ha ezért ott hagynám az nagyon butaság lenne.

egyébként az a csaj nem tud alkalmazkodni és képtelen másokat elfogadni ami azt jelenti, hogy benne van a probléma

2022. okt. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
26%
Tiniként nekem is kizáró ok volt. :D
2022. okt. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Hát csak éppen 20on évesekről van szó...
2022. okt. 14. 09:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!