Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket ez zavar csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez zavar csajok?

Figyelt kérdés

Lényegében annyi a sztori, hogy egy "kedves" leányzó elvből nem jönne össze olyan sráccal, aki animét néz. (Előre leszögezem, nem velem történt a dolog.)


Egy jól kinéző, izmos, sportos egyetemista srácról beszélek egyébként. Teljesen normális, jó társaság. Nem akarom elhinni, hogy valaki emiatt ítéli el/ítéli meg a másikat.


Sokan hasonlóan vélekedtek, vagy ez egy szélsőséges eset, mit gondoltok?



2022. okt. 13. 17:19
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyi, én 30-as vagyok, és ha lehetne választani, nem szeretnék olyan társat, aki tuctuc vagy mulatós zenét hallgat. Lehet ezt gyerekesnek mondani, nem igazán izgat. Az én filozófiám az, hogy olyan párt kell találnom, akivel minél jobban egyezünk, hogy minél kevesebb kompromisszumot kelljen kötni. Ha ilyen nem sikerül, inkább egyedül élek halálomig, minthogy Lagzi Lajcsira vagy DJ Kisfaaszomra jöjjek haza.
2022. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
58%
22. Ez azért más tészta. :/
2022. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanaz. Nekem legalább is az.
2022. okt. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
0%

Azért az ízléstelen, míg az anime nem az. Sem mint történet, sem mint képvilágban.

De ha kíváncsi vagy, mennyire igényes, ajánlom a "Your Name" képvilágát, már csak megtekinteni is. Csodálatos. :)

2022. okt. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

Vagy a Silent Voice, esetleg The Garden of Woods. Mindektttő gyönyörű.

(azt nem mondtam, hogy én nem vagyok animés :))

2022. okt. 14. 10:22
 26/44 anonim ***** válasza:
74%

De nekem lehet az anime is ízléstelen. Mert objektíven nem lehet kijelenteni, hogy a tuctuc zene szar - NEKEM nem tetszik. Nem ítélem el az embert sem, aki hallgatja, de az én életemben nincs helye se a tuctucnak, se az animének.


Ez nem úgy működik, hogy "ami nekem tetszik, azt nem szabad fikázni, minden mást igen". Van, aki szerint a rockzene szar, hát istenem. Nem vagyunk egyformák.

2022. okt. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

Én tudom milyen a rock zene, viszont (jó akkor ez is előre ítélkezés, de na) azt feltételezem, sőt biztos vagyok benne, hogy nem láttál egy animét sem. Vagy éppen olyat láttál, ami a fiatalabb korosztálynak készült, és nincs benne semmi érték, vagy tanító jellegű dolog.


Ez alapján, te előre eldöntötted, hogy ezek a "mesefilmek" (mert így hívják a laikusok) ízléstelenek. Miközben az a helyzet, hogy sokkalta több van bennük, egyes filmeknél.


Félre ne értsd, nem vagyok fanatikus, de ezt le kellett írjam, mert úgy érzem, hogy akik ilyesmiket néznek, azoknak van tényleges ízlése. Több animén sírtam, mint real-life filmen.

2022. okt. 14. 10:37
 28/44 anonim ***** válasza:
74%
De látod, elfogult vagy. Nem mindenkinek tetszik az anime. Van, aki szerint orbitális baromság. Ez ellen lehet harcolni, de ha idősebb leszel, rájössz, hogy csak elfecsérelt energia mások torkán letolni azt, amit szeretsz. Szeresd. Másnak nem kell szeretnie. Ez ne változtasson az érzéseiden.
2022. okt. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
De nem vagyok elfogult. Csak nem szeretem ha valakinek exact véleménye van valamiről, amit nem is ismer. Nem akarok senki torkán letolni semmit. Nem ez volt a mondandóm lényege. Ezzel az idősebb leszel dologgal ne gyere légyszíves. Azt veszem észre egyébként is, hogy szellemileg stabilabb és érettebb vagyok, mint a korosztályom.
2022. okt. 14. 11:13
 30/44 anonim ***** válasza:
74%

Akkor nem született volna meg ez a kérdés. Szerinted én ismerek névről DJ-ket meg mulatós embereket? Ilyen "dalokat"? Meg kéne hallgatnom a "legjobbakat", aminek "van üzenete", hogy meg tudjam mondani, hogy nem tetszik, nem akarom, hogy az életem része legyen? Lehet, hogy a polip a világ legfinomabb kajája, de én ezt soha nem fogom megtudni.


Ha nincs az életedben abszolúte semmi, amire alapos ismeret nélkül azt mondod, hogy nem a te világod, emelem kalapom.

2022. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!