Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket ez zavar csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez zavar csajok?

Figyelt kérdés

Lényegében annyi a sztori, hogy egy "kedves" leányzó elvből nem jönne össze olyan sráccal, aki animét néz. (Előre leszögezem, nem velem történt a dolog.)


Egy jól kinéző, izmos, sportos egyetemista srácról beszélek egyébként. Teljesen normális, jó társaság. Nem akarom elhinni, hogy valaki emiatt ítéli el/ítéli meg a másikat.


Sokan hasonlóan vélekedtek, vagy ez egy szélsőséges eset, mit gondoltok?



2022. okt. 13. 17:19
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

Mindenről tapasztalat szerzése után van exact véleményem. Polipot én sem ettem, de előtte megkóstolnám, mielőtt rámondom, hogy nem az világom. Lehet, hogy a kedvenc kajám lesz.


Nem tetszik, hogy így fogod fel a dolgokat. Nyilván a te döntésed, de ez az én szemléletemben zárkózottságra utal. Előre ítélkezel. Miért? Mert nem vagy elég nyitott az újhoz. Ez ennyire egyszerű.

2022. okt. 14. 11:46
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mert ismerem magam. Lehet, sőt biztos, hogy unalmasan hangzik, de eddig mindig igazam volt, ha bármit kipróbáltam, hogy szeretni fogom-e vagy sem. Pedig fiatalabb koromban még erőltettem is, hogy szeressek olyan dolgokat, amik nem tetszettek.


Van egy ilyen "kultúrsznob mérce", ami alapján az emberek egy része eldönti, mi a "menő". Nagyon sok sorozatot néztem mindig, ma már ha kijön egy, a leírásból megmondom, hogy a kultúrsznobok ezt fogják mindenhol hangoztatni, hogy a kedvencük.


A kultúrsznob mérce alapján szusit enni menőbb, mint bolognait, animét nézni menőbb, mint cartoon networkos amerikai rajzfilmeket, Gyűrűk ura menőbb, mint a Harry Potter, stb.


Régen az voltam, aki magamra erőltettem volna az animét. Mert milyen menő már az animés csajszinak lenni. Sokkal menőbb, mint Harry Potteresnek. És annyira szarul voltam lelkileg, hogy nem lehetek önmagam, hogy szinte fájt.


Úgyhogy megtanultam azt, hogy hallgatnom kell saját magamra. Nem tudok sokat a világról, de 10+ év terápia után egyetlen dolgot ismerek: önmagamat és az érzéseimet.


Nem vagyok előítéletes, mert nem gondolok sem jót, sem rosszat az animéről, sem arról, aki szereti, vagy nem szereti. Annyit tudok, hogy NEKEM nem tetszik.

2022. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
24%

32. Egy ideig oké, hogy kifejezés a velemenyed, de közben én úgy érzem, hogyha neked nem tetszik valami, akkor aki más véleményen van, az menjen a fenébe. Ez sem igazán jó.

Az meg nem más hibája, hogy te magadra erőltettél dolgokat. Önismeretet kellene mindenkinek gyakorolnia, nem erőlködni. :/

2022. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is szoktam animet nézni, de ha nem néznék sem zavarna.
2022. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
70%

"Egy ideig oké, hogy kifejezés a velemenyed, de közben én úgy érzem, hogyha neked nem tetszik valami, akkor aki más véleményen van, az menjen a fenébe."


Gondolom, ezt a kérdező irányából nem érzed. Mert ő beszólt nekem, elítélt, pedig engem aztán nem érdekel, ki szereti az animét, annyit mondtam, én nem szeretem.


Ezek szerint pedig akkor nincs olyan anime, ami az elfogadásról szól, pedig elég általános üzenet.

2022. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Én esküszöm nem értem a problémád. Senki nem ítélt el. Ezt is max te látod bele. Védekezel, aztán finoman, visszaszúrsz. A rosszakarást te látod bele az üzeneteimbe. Nekem nem állt szándékomban megbántani.
2022. okt. 14. 20:10
 37/44 anonim válasza:
am ez olyan mintha valaki szeretné a gyűrűk urát vagy a star warsot, most azért is elítélnéd? vagy ha szeret egy bizonyos zene műfajt? nem, ugye? de ha az animéket szereti az egyből rossz... hát én ezt nem értem, magyarázzátok már el pls
2022. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

35. Te meg lepontoztad a válaszom, pedig tökre nem is tudod miről van szó. :)


Olyan természeti látványról írtam, amit egy alkotó képes volt a vászonra varázsolni. Nyilván, neked nem tetszik.

2022. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
78%

Ez a lány részéről előítéletesség, biztos a nagyon fanatikus anime rajongókkal azonosítja, akik beöltöznek stb. amivel szintén nincs baj, csak ők általában egy szintén anime rajongóval jönnek össze.

De ha a srác csak simán szereti és nem az identitása része, akkor teljesen összeillhet egy nem animés lánnyal.

2022. okt. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Utsó. Leírtad a lényeget. Köszi!
2022. okt. 16. 10:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!