Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 46 éves férfi mennyire aktiv?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

46 éves férfi mennyire aktiv? Mire lehet számitani?

Figyelt kérdés
Valamiert ugy érzem már talán tul idős lenne hozzam, én 28 vagyok.
2022. okt. 16. 01:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ, mennyi időt tervezel vele, bár olvasni szatírokról is, akik 70 felett vannak....

Aztán van olyan is, aki 46 évesen leborul a székről, mert megunta a vekker.

2022. okt. 16. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Erre nem lehet altalanost mondani. Ha a szexre gondolsz nekem volt hogy az idősebb partner sokkal aktívabb volt mint az elődje aki sokkal fiatalabb volt. Én középkorú független nő vagyok. Konkrétan az exemnek igen alacsony volt a libidoja 40-es férfiként. Aztán osszejottem egy 56 éves férfivel aki naponta, akár többször is.. Utóbbi az élet más területein is aktívabb volt. Egy hihetetlenül gyors, temperamentumos, külsőre is koránál fiatalabbnak kinezo férfi.Tehat nincs szabály, nem lehet ezt korhoz kötni.
2022. okt. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Apád lehetne, nyilván nem vagytok egy szinten.
2022. okt. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Joó érzed!
2022. okt. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Én 43 vagyok és heti kétszer vagyunk együtt a feleségemmel meg még legalább ennyiszer maszturbálok. Egész életemben ez körül volt a libidóm, talán a korai huszas éveket leszámítva.
2022. okt. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

48 éves a vőlegényem, nagyon aktív és ugyanúgy féktelen a libidója, mint nekem.

25N

2022. okt. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
#6 Az oszt igen. Tatát akarsz pelenkázni gyerek helyett? Ti sem fogjátok javítani az amúgy is siralmas válási statisztikát.
2022. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Azt csak látod milyen fizikumú, nem?

Ha nem láncdohányos, hasas, szívbeteg, akkor lehet reggel nem tudsz majd lábra állni.

2022. okt. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Ez teljesen egyénfüggő...


Van, aki ennyi idősen átugorja a fiatalokat, meg van, aki örül, hogy pisilni tud. Neked kell kitapasztalnod, ő milyen.

Illetve ha szerelmes, akkor az nagyon is életben tudja tartani a lángot és a kapcsolatot.

2022. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
9. Igazad van . A ferfi fizikum sokaig birja ha karban tartja magat az illete. Egy kis csiko F
2022. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!