Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne ertelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne ertelme irni a csajnak akivel a baratom flortolt?

Figyelt kérdés

Elmondasa szerint nem tortent koztuk olyan.

Story roviden h telefonjavol kiderult szamomra most hogy nyaron a tinder fiokjaban maradt lannyal elkezdett flortolni ,olvastam miket irt es addig jutott hogy talalkoztal is , elment egy csaladi iszogatasra. Allitolag ez azert mert szexualisan nem voltam neki eleg. Kozben egy masik nyaron derult meg ki hogy o honapokig az exevel beszelt es kb sirattak egymast es talaloztak is egyszer kondizni (csok ilyesmi elv nem volt) , csak meg a kapcsolatunk elejen egyszer buliban talalkoztal es akkor megcsalt vele mert smaroltak miztan bulibol hzamentek amig a lany hazatudott indulni magahoz. Es tinderen kezdtek el ujra beszelni igy jott letre a kapcsolat 2 ev szakitas utan. En is tarskereson ismertem meg a sracot tehat elkor meg ugymond kezdetleges volt, fokent talan ezert is “tudtam megbocsajtani”


Bar en magam is latom foleg igy leirva ezek utan hogy mekkora vak, buta, hulye stb vagyok..


Es hogy meg mindig kepes lennek eselyt adni ha tisztazodik szamomra mi miert tortent es erzem a kuzdest


Tehat velemeny?

Lenne ertelme itni a lanynak ha az adna egy kis “bosszut”, nyugalmat hogy megmondom neki h amugy a sracnak baratnoje volt es exeert sort vagy felesleges.

Szerintetek ez az elso amit irtam tinderes lannyal flort es talalkozo feler egy megcsalassal?


Kerlek a de hulye vagyok kommenteket hagyjuk ki, tudom en is.



2022. okt. 25. 20:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem a lány tehet róla. Felesleges rajta bosszút állni. Inkább a hímrngyó barátodtól szabadulj meg.

Hiába írnál ennek a lánynak, majd jönne a következő, meg az azutáni.

2022. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Tudom , nem ő.

Csak ugy erzem valami megnyugtatast kapnek vele “visszavagni”

2022. okt. 25. 21:00
 3/19 A kérdező kommentje:
De persze nem bunko erzeketlen modu akarnek lenni
2022. okt. 25. 21:00
 4/19 A kérdező kommentje:

Ezek utan egyebkent meg lehet barmi esely megbocsajtasra, megjavitasra, bizalom ujraepotesere?


Megfordulasra hogy a fiu ujra ertekelni fog, tisztelni, megbanni, szeretni stb?

2022. okt. 25. 21:01
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A hapsinak vagj vissza
2022. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja te vissza akarod kapni? Akkor megerdemled a sorsod
2022. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy megerdemlem a sorsom de ez pls mellozzuk..
2022. okt. 25. 21:05
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam a csajnak, akivel a pasim flörtölt, és válaszul egy tiltást kaptam. Full felesleges, inkább a párodról mondj le, ennyire senki nem vehet hülyére téged
2022. okt. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Csak annyira elmondanam vagy beszelenek valakivel aki ismeri ot

Anyukaja, haverja..

Csak ugy kibeszelni

2022. okt. 25. 21:13
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de nem is értem miért akarod azt a pasit aki melletted csajozik és mint az előttem szólók írták nem a lány tehet róla.

Attól hogy visszavagsz attól a pasi szemében nem leszel se jobb se szebb. Nem fog jobban szeretni, tisztelni.

Azért kellene hogy szeressen mert te te vagy, a személyed miatt és mivel nyugodtan flörtöl (az is egyfajta megcsalas) stb más nőkkel melletted ez azok után se fog megvaltozni.

Keress jobb pasit, ez a tanácsom.

2022. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!