Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján tetszetek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján tetszetek neki vagy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel online elkezdünk barátkozni.

Nagyon empatikus volt velem.

Küldött hangüzenetet és nagyon nyugtatónak érzetem a hangját, amit mondtam is neki.

Ő ürült ennek és sokszor vannak olyan üzenetváltások közöttünk, hogy kifejezzük egymásnak hogy a másik fél aranyos.

Viszont most tudta jól hogy nehéz helyzetben vagyok és amíg kórházban voltam megakart látogatni és akart hozni nekem pár dolgot úgy hogy még sosem találkoztam vele.

Addigra kiengedtek a kórházból, viszont kicsit ki akartam kapcsolódni.

A hétvégét ajánlotta fel, hogy ő akkor szabad aztán elmehetünk halloween-i bulira.

Én nem szerettem volna addig várni, így mondta hogy munka után egyik barátjának segít aztán eljön értem és elmegyünk beülünk valahová. (Maga a programot én találtam ki előre).

Közben mondta hogy ha nem gond akkor a barátai is csatlakoznának.

Amivel nekem nem volt semmi problémám.

Igazából megismertem számomra szimpatikus embereket.

A srác mindig mellém ült, de azt figyeltem meg, hogy mikor a barátaival beszélt mindig rájuk nézett, de ha velem beszélt akkor kb rám se nézett végig.

Végig izgultam a közelében, de nem tudtam hogyan reagáljak.

Most velem annyit nem beszélt mint előtte online.

Amit még hozzá tennék, hogy sok hangüzenetet küldött nekem, meg mondta hogy én vagyok az embere, mert sok közös van bennünk.

Na de a találkozón köszönésnél megölelt, mindenki mással puszi volt, aztán a amikor elköszöntünk egymástól kiszállt az azutóból és hosszabb ideig megölelt.

Persze mindent megköszöntem neki is és a többieknek is.

Azóta beszéltünk a mai nap is és írásában sokszor mostanában pirulós emojit vagy puszi emojit használ.

És reggel már nem sziával hanem jó reggeltel köszönt.

Nem tudom hogy van-e jelentése ezeknek, mert más lányokkal nem nagyon tudom hogyan bánik.

Nem tudom hogy másokkal is ilyen-e.


2022. okt. 27. 15:09
A kérdező szavazást indított:
Tetszel neki
Csak barátként tekint rád
9 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Zavarban volt ő is, ill. Inkább barátkozni akar. Nem tett semmi olyat ami arra utalna h fél akad szedni
2022. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ő akkor miért lehetett zavarban?

Igen, ebben igazad van.

2022. okt. 27. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én is zavarban lennék, nem kell túl gondolni. Simán kedvel, de tudja hogy nincsenek tisztázva a határok, nem tudja te mit akarsz stb.
2022. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd.nem caak te láttad őt élőbel először most, hanem ő is téged. Szerintem, hogy előtte mi volt, tekintsd kinullázottnak, valamilyen benyomása csak ott lehetett rólad, hogy el tud e képzelni párjának, vagy sem. Most még ha egy kétszer találkoztok, lehet hogy átfordul, de ha nem, akkor nem vonzódik hanem csak barát.
2022. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért nem szeretek csetelni. Mert arc nélkül simán túl lehet a beszélgetést tolni, erősebb bókok, félreérthető mondatok, jobban bizalmába tudja a másik fogadni ha nincs előtte egy hús vér ember csak egy idealizált válaszoló a távolban. Aztán jön a valóság, a randi és máris kellemetlenné válik a korábban leírt mondat, mert eloben még tart ott a bizalom.


Ne temesd és ne is gondolj többet ebbe.


Esetleg egy újabb találkozó, sima beszélgetéssel. A sarc hajlamos írásban szédíteni, eloben meg nem olyan bátor.

2022. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Akkor várok még, aztán majd kiderül, hogy mi is lesz.

2022. okt. 27. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!