Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki vagy csak barátké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki vagy csak barátként tekint rám? Egyáltalán akar valamit?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel folyton beszélgetünk. Találkoztunk már régebben, de semmi nem történt. Elég messze lakunk egymástól. Mindig nagyon kedvessen ír, de egyszerűen nem tudom hova tenni. Van amikor látta, hogy írtam aztán eltelik egy óra mire vissza ír, van amikor szinte még el sem küldtem az üzenetet már jön is a válasz. Csak barátok vagyunk, de van amikor azt írja, hogy én vagyok az egyetlen aki nem zavarja meg ilyenek. Minden témában megértjük egymást, mindent el is mondd nekem. De nem tudom mit akar..egyáltalán akar e valamit? Mivel nagyon sokat és sok mindenről beszélünk így én lehet, hogy elkezdtem többet érezni iránta, de nem akarom elmondani neki, mert nem akarom, hogy a barátságunk megszakadjon. Lehet, hogy ő is érez valamit ezért viselkedik néha furcsán? Vagy csak én képzelem be? Milyen kérdésekkel tudnám rá vezetni, hogy esetleg elárulja?
2022. márc. 29. 06:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a tapasztalatom, hogy csacsiság erre tétlenül várni, hiszen 50%-ban rajtad múlik, mi lesz köztetek. Ha te szeretnél tőle valamit, tedd egyértelművé, mert az nagyon erős hatással tud lenni a másikra.


Persze neki kell elköteleződnie magától, ennek a lehetőségét meg kell hagyni neki, hogy ő is egyértelműen kiálljon a kapcsolat mellett és ne csak bólintson neked rá...

Szóval valami okosat kell kitalálni, hogy el is mondd, mit szeretnél, de ne te hozd létre a kapcsolatot, hanem ő is tegyen érte.

2022. márc. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam olyat írni ami, de két értelmű választ kaptam rá... Szóval nem tudom. Lehet tényleg csak én képzelek ebbe többet.
2022. márc. 29. 07:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet ő is ettől fél, mint te. Ugyanakkor azt gondolom (tapasztalat, illetve sok férfi véleménye ezt mutatja), hogy ha egy férfi odavan egy lányért/nőért azért fog tenni. Kivéve ha a félelme nagyobb.


Szerintem próbálj meg finoman közeledni hozzá, flörtölj vele, éreztesd hogy te nem csak baráként gondolsz rá. Persze nem kell ráakaszkodni se, de ne titkold. Aztán vagy lesz valami vagy nem.

2022. márc. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!