Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire vagytok "elnézőek" a párotokkal, amikor menstruál?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl. a fájdalmai miatt nyűgösebb, feküdni/lustálkodni akar az első egy-két napon, illetve nincs kedve ahhoz, hogy kielégítsen titeket (ez utóbbival kapcsolatban már hallottam, hogy egy férfi ilyenkor úgy érzi, nem is szeretik igazán). Hogy szoktátok kezelni?

2022. okt. 29. 06:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

"illetve nincs kedve ahhoz, hogy kielégítsen titeket (ez utóbbival kapcsolatban már hallottam, hogy egy férfi ilyenkor úgy érzi, nem is szeretik igazán). "

Mit ne mondjak, elég szar, ha attól érzi magát szeretve, hogy a nyűgös, görcsölő párja kedvetlenül elégíti ki őfelségét, csakhogyszeretve érezze magát.

2022. okt. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Kinek a szolgaja vagy? Tuti vmi melos iq fighter a palid..
2022. okt. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Az nem férfi, csak kisfiú, aki ezt ne venné figyelembe.
2022. okt. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Abszolút elnéző szoktam lenni vele, de ha valami feminista fingrakás lenne, aki megkövetel magának tuskó módon bizonyos dolgokat(lásd #1), fix, hogy kitakaríttatnám olyankor vele a házat+anál+orál+szadomazo+stb.
2022. okt. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noren1989 ***** válasza:
20%
Méterekről kerültem, mikor ilyen volt.
2022. okt. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

#4

Ezt csak egy kapcsolatfüggő lábtörlővel csinálhatod meg. De végülis ez a te szinted. 🤭

2022. okt. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
A párom ilyenkor is nagyon aranyos velem, ha kérem, hoz gyógyszert vagy megmelegiti a zseles párnát, amit ilyenkor a hasamra teszek. Főz is, ha esetleg éhes vagyok és én nem tudok magamnak, úgyhogy egy szavam nem lehet ☺️
2022. okt. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is sajnos ez nagyon papucs hozzáállás, eleve alárendeled magad a palinak. Miért abból indulsz ki, beki mi a jó, miért nem abból, hogy neked mire van szükséged?

Én nem szoktam mondjuk nyűgösebb lenni, és első nap szokott csak fájni. Még szép, hogy nem várja el, akkor alkossak valamit, mikor fáj a hasam. Se takarítás, se kutyasétáltatás, semmit. Hozza a gyógyszert, melegíti a tömlőt a hasamra magától, nem is kell mindig kérnem. Ha hányok, rosszul vagyok, odajön, de hála égnek ez ritka. Szex meg nyilván nem akkor lesz, azokban a napokban... Volt már életembe utolsó napokon szex, de nem jellemző.

2022. okt. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
A normális férfiak ezt megértik. Nyilván nem szabad mindenen hisztizni se, de én is, van hogy olyan fájdalmaim vannak, hogy felállni nem tudok, akkor mindig ott van, és segít, amiben tud. Ő is tudja, hogy nem könnyű, és nem a jókedvemben görnyedek és szedem a fájdalomcsillapítókat. Ilyenkor több dolgot is átvállal, próbál a kedvemben járni, elterelni a figyelmemet, nagyon aranyos. Most ezt a néhány napot ki lehet így bírni, ha egy pasi ezt nem tudja elfogadni, hogy azért nincs szex, vagy orál, mert a másik rosszul van, fájdalmai vannak, akkor azt nem is lehet férfinak nevezni.
2022. okt. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Előre mondom nő vagyok én is. Ám ha egy nő nyűgös ő is nagyon tulzasba tudja vinni, es akkot tenyleg kiállhatatlan. Én a mensizek faj meg nyűgös vagyok de figyelek arra hogy ne kergessem ki a világból a barátomat
2022. okt. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!