Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők szerint egy férfi "MAGAS...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szerint egy férfi "MAGAS SZINTŰ KOMMUNIKÁCIÓ"-val kompenzálhatja hiányosságait?

Figyelt kérdés

Ez az elmélet valami olyasmit mond, hogy ha egy férfi külsőre nem néz ki jól, nem gazdag, átlagos, de ha a kommunkációs képességei magas szintűek, akkor ezzel meg tudja dumálni a nőt és többnek tudja mutatni magát mint amennyi.


Nők szerint ez igaz?



2022. nov. 2. 21:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%

Nem kell hinni a mesékben.

Semmivel nem tudod kompenzálni, ha nem jössz be külsőre neki.

Ha szarul nézel ki, a hasonló szintű nőknél lehet esélyed.

Ez a valóság.

2022. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem el lehet adni csak annak a nőnek értékelnie kell azt a duma gépet.
2022. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én értékelem a magas szintű kommunikációt, nőknél is hasonló a helyzet, megfigyeltem, minél kevésbé jó genetikájú annál jobban figyel, kellemes társaság, humorérzéke fejlett, széleslátokörű stb, mint egy bombanő akinek elég ha szépen mosolyog, mindenki elájul tőle.
2022. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
3. Azért nem éppen ájulok el egy kis egérkétől mert magas lexikális tudással rendelkezik, inkább pont az van bennem , hogy ez a kis stréber tuti nem fogja bekapni a farkamat ha nem keres egy másik balek strébert magának .
2022. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Te csak a formával foglalkozol, kérdező, de abban, hogy ez a módszer működjön, a tartalom legalább ugyanakkora szerepet játszik. Továbbá annak, hogy illető MIT kommunikál, érezhető harmóniában kell lennie azzal, hogy HOGYAN kommunikálja, ezenkívül magával az előadó személyiségével is összhangban kell lennie. Ha csak egy betanult szerep az egész, annak azonnali lebukás és beégés lesz az eredménye.
2022. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
#4: álmodik a nyomor.
2022. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
8%
6. Mire írtad ? Tanuld már meg az értelmező olvasást !
2022. nov. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom de egy buta de szép ember is elég hervasztó egy idő után. Sajnos édeskevés hogy valaki pusztán fizikailag szép. Rettentően unamas. Szükség van több skillre, higy megfogjon. Persze önmagávan ha nincs vonzalom akkor hiába a fejlett intelligencia.
2022. nov. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
4.Nem feltétlenül stréber, hanem vannak önálló gondolatai, értelmes stb. (Nyilván vannak olyan hapik akik az értéket csak a külsőben mérik) A stréber az aki bemagol mindent, szorgalmas de ennyi. És ez így alapvetően leicsinyítő, degradáló kifejezés. Arról nem beszélve, hogy nem ronda nőkről esett szó, hanem csak kevésbé dekoratívra gondoltam, mondjuk mint Rebel Wilson és Margot Robbie példája. Robbie-nek a kisujját sem kellene megmozdítania, hogy lenyűgözzön valakit, mig Rebel Wilsonnak meg kellene szakadnia érte.
2022. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
9. Engem nem érdekel !!! Jó pali vagyok , és ha azt mondom stréber az úgy is van !
2022. nov. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!