Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők szerint egy férfi "MAGAS...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szerint egy férfi "MAGAS SZINTŰ KOMMUNIKÁCIÓ"-val kompenzálhatja hiányosságait?

Figyelt kérdés

Ez az elmélet valami olyasmit mond, hogy ha egy férfi külsőre nem néz ki jól, nem gazdag, átlagos, de ha a kommunkációs képességei magas szintűek, akkor ezzel meg tudja dumálni a nőt és többnek tudja mutatni magát mint amennyi.


Nők szerint ez igaz?



2022. nov. 2. 21:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Akkor ez a kettőtök igazsága már, de attól nem lesz törvény. Veletek szemben egész idáig azt tapasztaltam, azt látom a környezetemben, hogy a magas szintű kommunikációs készséggel megáldott férfiaknak (értsd jól: ez azt jelenti, hogy megtalálja a hangot szinte bárkivel, nem pedig azt, hogy füttyjelekkel beszélget a betárcsázós modemmel) semmi gondja a pártalálással.


A véleményért még nem járt volna a lepontozás, de azzal hogy egy random vadidegen ember olyan fontosnak hiszi magát, hogy a saját mindenhatónak hitt prefernciájával tévesen evangelizáljon, azért már tőlem igen. Én ezért.

2022. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"a magas szintű kommunikációs készséggel megáldott férfiaknak (értsd jól: ez azt jelenti, hogy megtalálja a hangot szinte bárkivel, nem pedig azt, hogy füttyjelekkel beszélget a betárcsázós modemmel) semmi gondja a pártalálással."


Nem ez volt a kérdés.

Persze hogy nincs gondja egy olyan nőnél, akinek amúgy külsőre is tetszik.

Viszont akinek nem tetszik, annál sosem lesz esélye, akárhogy kommunikál akkor sem.

Ez nem a kettőnk igazsága, hanem ez így működik.

Te sem lennél olyannal, aki nem az eseted, hiába is hazudsz.

2022. nov. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Én aztán egyáltalán nem hiszem magam fontosnak, csak válaszoltam a kérdésre. Az hogy neked a válasz nem tetszett, a te bajod. A szociális készségek fontosak, de legalább annyira fontos a külső is. Az pedig hogy ki és kinek tetszik, teljesen relatív. Lehet, hogy a jó kommunikációs készségű ismerőseidnek azért nincs gondja a pártalálással, mert külsőre IS vonzóak a nők számára, nem csak a dumájuk.
2022. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!